NY Islanders – Ottawa 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – New Jersey 1:0 (kon.) | Washington – Vancouver 3:4 (kon.)
Carolina – Nashville 2:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Dallas 5:3 (kon.)
Detroit – Florida 3:4 (kon.) | Calgary – Arizona 5:2 (kon.) | San Jose – Philadelphia 2:1 (kon.)
Los Angeles – Boston 2:0 (kon.)
Calgary Flames
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Arizona Coyotes
Středa 03.12.2014, 03:15 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:55:12)

Zbyněk MICHÁLEK (ARI) 0+0 0 střel, čas na ledě 21:18

Dnešní utkání končí vítězstvím Flames 5:2, které se ale rozhodně nerodilo snadno. Hosté dnes předváděli velmi dobrý hokej, rozhodně lepší, než před pár dny na svém ledě. Pro Coyotes bylo dnes rozhodující, že neproměňovali své šance, navíc jim často v cestě stáli bránící hráči Flames, kteří dokázali zblokovat velké množství pokusů soupeře.

60:00

59:45
    Posledních patnáct vteřin, je rozhodnuto.
    Josh JOORIS - 5:2

59:14
    Calgary právě vstřelilo branku!
    JOSH JOORIS kompletuje střelou do prázdné branky Coyotes svůj hattrick, je to jeho první hattrick v NHL, Jiří Hudler si připisuje druhý bod v zápase. Asistence: Johnny Gaudreau a Jiří Hudler.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:52
    Oddechový čas pro hosty.

58:52
    Martin Hanzal je po tomto zákroku vyloučen, domácí obránce je v pořádku.

58:52
    Martin Hanzal si "vyšlápl" na Widemana v útočném pásmu a je z toho roztržka.

58:35
    Hosté to zkouší bez brankáře, Smith na střídačce.

57:43
    Boedker zaváží puk do útočného pásma a nakonec i pálí z pravé strany, Rämö chytá a přerušuje hru.

56:46
    Puk míří do středního pásma, to domácím v závěru zápasu stačí.

56:10
    Zbyněk Michálek drží puk na útočné modré a čeká, až si někdo řekne o přihrávku.

55:47
    Útočí domácí, hostům se povážlivě krátí čas.

54:54
    Bekhendový pokus Widemana končí vysoko nad brankou Coyotes, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

53:35
    Michálek vybízí Korpikoskiho na útočné modré, ten ale nezachytil puk.

51:56
    Erat zavezl puk do útočného pásma, Yandle mu tam u pravého mantinelu pomáhá.

51:04
    Vhazování ve třetině Coyotes, ale to vše až po komerční přestávce.

50:00
    Poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté již prohrávají o dva góly, zdramatizují ještě závěr třetiny?
    Sean MONAHAN - 4:2

48:46
    A z jednoho takového brejku domácí skórují, Wideman přihrává na pravém křídle SEANU MONAHANOVI, který také z pravé strany pálí a prostřeluje Smitha v brance Coyotes. Asistence: Dennis Wideman a Curtis Glencross.

47:43
    Domácí stále pod mírným tlakem, Flames se soustředí na rychlé brejky.

46:37
    Hraje se dlouho bez přerušení, ale také bez jakékoliv šance.

44:55

44:15
    Až po střele Gaudreaua, kterou Smith chytá, se přerušuje hra a oba týmy mohou prostřídat.

43:58
    Hosté se stále urputně brání, čtveřice "statečných" je již unavená.

43:43
    Hudler s Brodiem a Giordanem nyní "točí" bránící čtveřici.

42:55
    A sudí nakonec pískají faul, na trestnou lavici zamíří Joe Vitale za faul na Lance Boumu.

42:51
    Sám Bouma bojuje o puk za brankou Coyotes.

41:50
    Shane Doan nakonec získal útočné pásmo, ale střela Gagnera byla zblokována a puk míří ze třetiny Flames.

41:32
    Hosté s pukem ve vlastní třetině, Doan zkouší proniknout po pravém křídle.

Zbyněk MICHÁLEK (ARI) 0+0 0 střel, čas na ledě 15:17

Ve druhé třetině padly dvě branky, po jedné na každé straně, domácí si tak stále drží těsné vedení. Nicméně dnes se hraje úplně jiný hokej, než před pár dny v Arizoně. Hlavně Coyotes jsou mnohem lepší a nebezpečnější, "řádí" Češi v sestavě hostů, vidět jsou Hanzal s Eratem, kteří často "víří" v útočném pásmu, znovu ční v defenzivě Kojotů Zbyněk Michálek, který v první pětce tvrdí muziku s Ekmanem-Larssonem, rozhodně se tak máme ve třetí třetině na co těšit!

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:28
    Puk za brankou Coyotes, Smith se zapojil do rozehrávky.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny, Erat se neprosadil z levé strany.

38:36

38:15
    Až nyní se Flames usazují v útočném pásmu.

37:45
    Hosté se zatím dobře brání, Zbyněk Michálek s Ekmanem-Larssonem nepouští soupeře do třetiny.

37:25
    Puk ve středním pásmu, oba týmy střídají.

36:35
    Shane Doan odchází na trestnou lavici za bránění ve hře, dvouminutová přesilová hra Calgary.

35:36
    Wideman vybojoval puk ve třetině Coyotes, ale po střele Russella, která byla zblokována, se hosté osvobozují, puk ve středním pásmu.

34:35
    Znovu Jiří Hudler v šanci, jeho střelu z mezikruží Smith chytá.

34:05
    Nakonec hosté nepřesně rozehrávají a je pískán icing, následuje komerční přestávka.

33:50
    Tlak Coyotes, Gagneho střela neprošla do branky a domácí se osvobozují pouze vyhozením puku ze třetiny.

33:35
    Byla to již sedmnáctá zablokovaná střela Calgary!

33:12
    Ladislav Šmíd zblokoval střelu Hanzala, puk míří ze třetiny Flames.

32:35
    Engelland nastřeluje puk do třetiny Coyotes, domácí bleskově střídají.

31:42
    Ztroskotal za útočnou modrou a zaútočili hosté, Rämö chytá.

31:20
    Gagner nahazuje puk za branku Flames, ale hrají domácí, konkrétně Granlund, po pravém křídle.

30:11
    Pohotová střela Hudlera, z levé strany, z vrcholu kruhu pro vhazování, M. Smith chytá, hra přerušena, komerční přestávka.

29:32
    Erat s Hanzalem zaměstnávají defenzivu Flames, nakonec pomohl i bránící Hudler a domácí mohou zaútočit.

28:59
    Zbyněk Michálek rozehrává, nakonec je z toho ale pouze icing, hra se tak stěhuje zpět před Smitha.

27:53
    Na druhé straně se z levé strany dostal do zakončení Gagner, Rämö vytěsnil mimo.
    Josh JOORIS - 3:2

27:13
    JOSH JOORIS se prosazuje z bezprostředního prostoru před brankou, po předchozí velmi dobré akci celého útoku. Asistence: Johnny Gaudreau a Jiří Hudler.

26:38
    Domácí se opět brání ve vlastní třetině, Michálkova střela netrefuje branku Flames.

26:01
    Boedkerova střela končí v lapačce Rämö, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

24:40
    Ofsajdem končí útočná snaha Calgary, hra přerušena, vhazování ve středním pásmu.

22:55
    Giordano dlouhým pasem hledá Jiřího Hudlera, ten ale nezachytil na útočné modré, Zbyněk Michálek rozehrává.
    Sam GAGNER - 2:2

22:02
    Arizona právě vstřelila branku!
    Hosté pokračovali v tlaku, i po skončení přesilové hry a nakonec se prosazují, Martin Hanzal si všiml zcela volného SAMA GAGNERA, který z levé strany trefuje odkrytou branku Flames, Rämö byl povyjetý z branky, ale ani tak by se asi nestihl přemístit. Asistence: Martin Erat a Keith Yandle.

21:40
    Hosté v útočném pásmu, domácí se nemohou vymanit.

20:54
    Rämö nyní podržel svůj tým, hosté začali druhou třetinu výtečně, díky přesilové hře.

20:40
    Yandle zachytil na útočné modré puk, mířící ze třetiny Flames.

20:30
    V úvodu druhé třetiny mají hosté výhodu přesilové hry.

Zbyněk MICHÁLEK (ARI) 0+0 0 střel, čas na ledě 6:49

Vteřinu před koncem úvodní dvacetiminutovky pálí od modré, z levé strany, Keith Yandle, ale branku Flames netrefil. Domácí odchází do kabin s jednobrankovým vedením, ovšem nedá se říci, že zaslouženým. Hosté totiž po vyrovnávacím gólu byli lepší, nicméně se těžko prosazují přes dobře bránícího soupeře, kterému se nakonec podařilo v závěru třetiny vstřelit vedoucí gól.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:52
    Ještě osm vteřin před koncem se vylučuje, na trestnou lavici odchází domácí Mark Giordano za hru vysokou holí, faulovaným hráčem je Sam Gagner.

19:32
    A Jiří Hudler se dostává do šance, jeho pohotová střela z levého kruhu pro vhazování končí v lapačce Smitha.

19:28
    Vhazování po pravici Smitha, domácí úspěšnější.

19:00
    Poslední minuta první třetiny, domácí vyhazují puk ze třetiny.
    Josh JOORIS - 2:1

18:36
    Rychlý protiútok domácích zakončuje JOSH JOORIS, který vytěžil z fantastického bekhendového pasu Russella a na pravé straně může zakončovat do odkryté branky soupeře, M. Smith neměl šanci se tak bleskově přesunout. Asistence: Kris Russell a Dennis Wideman.

17:50
    Gagner se ale neprosadil na pravém křídle, puk se tak vrací zpět do třetiny Arizony.

17:38
    Zbyněk Michálek bojuje o puk za vlastní brankou a je úspěšný, hosté útočí.

17:15
    Vyrovnaná statistika střel: 8:8.

16:55
    A domácí nakonec dostávají puk alespoň do středního pásma, povedlo se jim vystřídat.

16:35
    Rämö musel řešit dvě střely, obě zvládl, puk opět v rohu třetiny Flames.

16:20
    Erat přihrává Hanzalovi, ten bojuje za brankou Flames.
    Působivé světelné efekty před začátkem utkání

15:46
    Ofsajd Arizony, rozhodčí pískají a nařizují vhazování ve středním pásmu, to vše ale až po komerční přestávce.

14:20
    Puk míří ze třetiny Arizony, Brodie ale odvedl dobrou práci ve vlastním pásmu.

13:56
    Je z toho střela Michael Ferlanda, kterou M. Smith chytá, hráči se tam pak do sebe pustili.

13:47
    Tam ale neuspěl Martin Erat a domácí "otáčí".

13:34
    Michálek nachází dlouhým pasem Hanzala, který zaváží puk do třetiny Flames.

12:57
    Před Gagnerem raději zasahuje Rämö, který přerušuje hru.

12:45
    Hudler nenašel svou přihrávkou Gaudreaua, hrát tak mohou hosté.

11:58
    Korpikoski pálí z levého kruhu pro vhazování, ale netrefuje branku.

11:02
    Ferland v nebezpečném prostoru před brankou, puk se dostává vysoko nad branku, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

10:31
    Bouma odehrál puk do třetiny soupeře, hosté nechávají dostřídat.

09:35
    Závar u branky Arizony, Brodie se tam snažil dostat puk do branky, ten se nakonec dostal ze třetiny hostů.

08:55
    Hosté si za zvýšenou aktivitu vyrovnání zaslouží, domácí to nyní zkouší po pravé straně.
    Oliver EKMAN-LARSSON - 1:1

08:25
    Je vyrovnáno! Martin Erat vybruslil zpoza branky Flames, přihrál na modrou OLIVERU EKMAN-LARSSONOVI, který pálí z voleje a prostřeluje Rämö. Asistence: Martin Erat a Brandon McMillan.

07:35
    Hosté zjednodušili hru a je to znát, dvě přihrávky a jsou v útočném pásmu, Doan pálí od modré, trefuje však pouze dobře postaveného Rämö.

07:10
    A před Doanem zasahuje Rämö, který raději přerušuje hru, bude se vhazovat ve třetině Flames.

06:42
    Domácí se nyní brání ve vlastní třetině, ale drží puk v rohu.

06:10
    Po komerční přestávce se vhazuje se po levici Smitha, hosté úspěšnější.

05:30
    Hanzal vybojoval puk za brankou Flames, ale jen na chvíli.

04:35
    Útočná akce Flames, nakonec hosté odpalují puk na zakázané uvolnění.

03:38
    Puk ve středním pásmu, domácí nakonec nahazují do útočné třetiny.

03:03
    Ofsajd Arizony na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
    David JONES - 1:0

01:12
    DAVID JONES se po zranění vrací do sestavy Flames a hned po pár vteřinách pobytu na ledě skóruje, jeho střela z mezikruží si našla cestu do branku, Smith máchl lapačkou naprázdno. Asistence: Curtis Glencross a Mark Giordano.

00:29
    Na druhé straně Erat vybruslil zpoza branky a střílí na branku, Zbyněk Michálek ale střelu zblokoval.

00:12
    Mike Smith si připisuje první zákrok po střele Granlunda, hra přerušena, vhazování po jeho pravici.

00:01

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Glencross, Monahan, Jones – Gaudreau, Jooris, Hudler – Ferland, Granlund, Byron – Bollig, Bouma, Baertschi

Arizona Coyotes: M. Smith (Dubnyk) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Stone, Schlemko, Murphy – Korpikoski, Vermette, Boedker – Rieder, Gagner, Doan – McMillan, Hanzal, Erat – Chipchura, Vitale, Crombeen.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Calgary Flames přivítá na svém ledě Arizonu Coyotes.

V dnešním utkání půjde tak trochu o odvetu z 30. listopadu, kdy Arizona hostila Calgary na svém ledě a v zajímavém utkání si proti Flames v podstatě ani "neškrtla". Hosté odehráli výtečnou taktickou partii, v níž zářil Čech Jiří HUDLER, který byl s bilancí 1+2 vyhlášen po zápase první hvězdou utkání. Výraznou postavou tohoto zápasu byl také gólman Flames Rämö, který držel domácí střelce doslova v šachu.

Útočníci Martin ERAT a Martin HANZAL, obránce Zbyněk MICHÁLEK.

Útočník Jiří HUDLER a obránce Ladislav ŠMÍD.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:15.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 2. Jones (Glencross, Giordano), 19. Jooris (Russell, Wideman), 28. Jooris (Gaudreau, Hudler), 49. Monahan (Wideman, Glencross), 60. Jooris (Gaudreau, Hudler) – 9. Ekman-Larsson (Erat, McMillan), 23. Gagner (Hanzal, Yandle)

Rozhodčí: Jackson, St. Pierre – Nansen, Cameron

Diváci: 19289