Třinec – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Jihlava – Písek 8:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:4 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 2:3 (po pr.) | Sparta – Pardubice 4:2 (kon.)
Zlín – Třinec 1:3 (kon.) | Slavia – Letňany 6:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:1 (po pr.)
PZ Kladno – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 1:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 06.12.2014, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu

Z Mladé Boleslavi je to pro dnešní den již všechno. Jak junioři, tak starší dorost Bruslařského klubu prohráli.
    Já se u dalšího onlajn přenosu těším opět za týden, ze zápasu DHL extraligy juniorů.
    Přeji pohodový sobotní večer. (14:41:41)

Tolik tedy dnešní zápas, ve kterém Boleslavští nejdříve vedli, poté ale své vedení ztratili. Dokázali zápas dotáhnout do prodloužení, ve které však urvali bonusový bod hosté.

60:28
    Hradec právě vstřelil branku!
    Prodloužení nemělo dlouhého trvání. Nakonec vítězí Hradec. Boleslavští si neohlídali v útočném pásmu ŠTĚPÁNA HAVRÁNKA, jehož střela propadla až za záda Jana Růžičky. Hostující brankář tedy vsítil i druhý gól v tomto zápase. Asistence: David Chalupa.

60:01

Hlavní cíl dnešního utkání domácím nakonec přece jen vyšel. Mají bod! O tom bonusovém se však musí ještě rozhodnout, jelikož i třetí třetina nabídla jeden gól na každé staně. Za chvíli začne pětiminitové prodloužení, poté by následovaly případné samostatné nájezdy.

60:00

58:48
    Jako by se na to domácí brankář už nemohl dívat. Skvěle vypíchl puk jednomu z hostí a nahazuje až do útočného pásma.

57:58
    Uřídil nyní nahrál přímo na hůl jednoho z hostů. Na ledě to vypadá jako by domácí hráli v oslabení.

57:26
    A znovu! Hradečtí stínili a Havránek zkusil jedovatou střelu od modré.

57:19
    Oddechový čas pro domácí.

57:19
    Hosté jsou v závěru aktivnější! Na domácího brankáře vysílají jednu střelu za druhou.

57:06
    Hofman si na Jana Růžičku nepřišel.

56:16
    Prokop z blízkosti minul. Hraje se nahoru dolů. Je znát, že závěr nechce ani jeden tým vypustit.

55:47
    Hradečtí vstřelili gól, bylo to však ale až po odpískání.

54:10
    Růžička perfektně vyrazil Lierův pokus.

53:46

53:37
    A nyní znovu.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 24. Prokop (Ďurač, Mašek), 51. Musliu (Planý) – 36. Havránek (Kynčl, Chalupa), 44. Exner (Hnik, Matějček), 61. Havránek (Chalupa)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Krofta) – Řečinský, Mašek, Chládek, Kalus, Mlčoch, Mattis – Prokop (C), Musliu, Straka, Rypar, Kalaš, Planý, Ďurač, J. Veselý, Uřídil, Dančisin
    Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Groh) – Havránek, Lier, Fanderlik, Kynčl, Luštinec, Hroudný, E. Veselý, Exner, Matouš, Zahradník (C), Hofman, Malík, Moník, Hnik, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Moník, Hejna

Rozhodčí: Horinek – Kajínek, Zavřel