Vsetín – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 6:2 (kon.)
Technika Brno – SK Karviná 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:4 (po pr.) | Žďár n/S – Klatovy 6:0 (kon.)
Trutnov – Pelhřimov 8:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 5:4 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 3:5 (kon.) | Tábor – Řisuty 2:3 (1:2 po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
HK Nový Jičín
Sobota 06.12.2014, 16:00 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ

S přáním pěkného večera se s vámi loučíme ze Vsetína, brzy nashledanou. (18:50:35)

Po celou třetí část utkání se Vsetín usilovně snažil vstřelit branku, což se mu nakonec také hned ve druhé minutě z hole Kolaříka podařilo. Vyrovnaný stav však příliš dlouho nevydržel. V sedmé minutě kotouč za Hromadu dostal Tomáš Mráz. Po celou třetinu se stupňovala rivalita a někdy i agresivita na ledě. Vedení hostů však nešlo zvrátit a ještě jej potvrdila poslední minuta v podobě puku v prázdné domácí brance. Utkání tedy skončilo stavem 3:5 a vítězstvím Nového Jičína.

60:00

59:20
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Poskytnutý kotouč stačil PETRU PROKOPOVI k zasažení prázdné brány.

58:40
    Oddechový čas.

58:40
    Mráz zmáčkl Vaňka u mantinelu a vystřelil, Hromada hbitým pohybem lapačky kotouč zachytil.

57:40
    Právě propuštěný Prokop vypálil, střela byla mířena příliš vysoko.

57:30
    Hosté hrají v plném počtu.

56:24
    Kolařík vyjel s pukem, byl však zmáčknut mezi dva hostující obránce.

55:45
    O doražení Hurtíkovy střely se pokusil Haloda, kotouč zůstal ve výstroji Šrámka.

55:30
    Situace na ledě nabývá na ostrosti a rivalitě. Trest za zdržování hry si odsedí modrobílý Petr Prokop.

54:35
    Lehečka vypálil, ku štěstí domácích Hromadovy betony kotouč odklonily.

52:40
    Útočný manévr Nového Jičína překazilo odpískání posunuté brány.

52:16
    Několik střel Valachů, všechny byly Šrámkem vychytány.

52:13

51:24
    Útočné postavení vsetína přerušil hvizd píšťalky značící kotouč v ochranné síti

50:13
    Žák byl odkázán na trestnou lavici za zdržování hry a domácí si tedy opět zahrají přesilovku.

49:44
    Novojičíňané několikrát zkusili kvality Petra Hromady, ten však svou svatyni neomylně ubránil.

48:42
    Hanák ubruslil všem hráčům a přes pád vsetínského obránce se dostal až ke Hromadovi, ten ale mistrovským zákrokem kotouč zachytil.

Lucie Krampotová

Branky a nahrávky: 28. Nedbálek (Hurtík, Daněk), 35. Kolařík (Slováček, Nedbálek), 42. Kolařík (Slováček) – 8. Ižacký (Lehečka, Mráz), 17. Kabeláč (Žák), 38. Lehečka (Ižacký, Mráz), 47. Mráz (Mikšan), 60. Prokop

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Haloda, Hryciow, Báchor, Tichý, Hurtík, Nedbálek, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz – Kolařík, Hrazdira, Slováček – Ondráček, Daněk, Kývala – Vítek, P. Hruška.
    HK Nový Jičín: Šrámek (Gebauer) – Žák, J. Hruška, Prokop, Vašut, Vnenk, Cabák, Zahradníček – Mráz, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Ižacký, Hanák, Novotný, Uhlár.

Rozhodčí: Koziol – Štěpán, Hanzlík