Vsetín – Vítkovice 2:5 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 2:1 (kon.)
Pardubice – Č. Budějovice 3:5 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Zlín 4:6 (kon.)
Letňany – PZ Kladno 6:2 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 7:6 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Slavia 8:4 (kon.)
Písek – Sparta 1:7 (kon.) | Třinec – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – Havířov 5:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Oceláři Třinec
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC Olomouc
Pátek 05.12.2014, 18:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu

V dovednostní disciplíně se jako jediný prosadil domácí obránce Bartko, který tak rozhodl o tom, že si druhý bod připíší Oceláři. (23:03:18)

1. série
    1:0
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
    Autorem vítězné branky je obránce JAN BARTKO.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení působili aktivnějším dojmem Oceláři, ale protože jsme gól v pěti minutovém nastavení neviděli, budou následovat samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:44
    Metelka si odpyká dvě minuty za podražení.

60:01

Brzy po startu třetí třetiny se do vedení dostali Kohouti díky gólu Říčky, Oceláři na tuto branku dokázali reagovat až v power play, když kotouč za záda Šoustala dorazil Michal Roman a bude tedy následovat prodloužení.

60:00

59:12
    Zakázané uvolnění Kohoutů.

58:33
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři měli obrovský tlak a z něj srovnávají stav utkání! Po dorážce MICHALA ROMANA kotouč doklouzal až za brankovou čáru. Asistence: Jan Poruba.

57:41
    O puk se bojuje za brankou Kohoutů.

57:18
    Hosté v plném počtu. Před brankou Šoustala následně došlo k menší potyčce, vylučovat se ale nebude.

56:25
    Vyhozený kotouč jen těsně minul prázdnou klec.

55:50
    Oceláři kombinují v útočném pásmu, vyloženou šanci si ale zatím vypracovat nedokázali.

55:18
    Loubal zůstává na střídačce. Oceláři v šesti.

55:18
    Oddechový čas pro domácí. Jeklič vyloučen na dvě minuty za hákování.

54:47
    Poruba mohl poslat kotouč do prázdné branky, přihrávku ale nedokázal zpracovat.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 15. Kofroň (Haman, Poruba), 59. Michal Roman (Poruba), rozh. náj. BARTKO – 38. Jeklič (Štefka, Beutl), 41. Říčka (Jeklič)