Třinec – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Jihlava – Písek 8:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:4 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 2:3 (po pr.) | Sparta – Pardubice 4:2 (kon.)
Zlín – Třinec 1:3 (kon.) | Slavia – Letňany 6:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:1 (po pr.)
PZ Kladno – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 1:3 (kon.)
HC Sparta Praha
4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 06.12.2014, 12:30 • Incheba arena • Extraliga staršího dorostu

Sparta poráží v posledním (28.) kole základní části skupiny Střed na domácím ledě Pardubice 4:2 a do dalších bojů postupuje s 57 body z 2. místa. Pardubice dnes sice neuspěly, ale s 52 body jsou na konečném 4., taktéž postupovém místě. Dněšní onlajn končí, někdy příště na shledanou. (14:48:51)

60:00

58:26
    Pardubice dostávají ještě jednu šanci. Na trestnou lavici odchází Tomáš Pšenička (SPA).

43:19
    Petr Maršoun (SPA) dnes jistě pomýšlí na hattrick, k jehož zkompletování mu chybí ještě jeden zásah, ale své snahy musí na 2 minuty odložit, rozhodčí ho posílají na trestnou lavici za sekání.

40:01

40:00

35:00
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté sice přesilovou hru nevyužily, ale poté se trefil FILIP ROUBAL, který snižuje na 4:2. Asistence: Jakub Hoskovec.

31:44
    Albert Michnáč (SPA) to přehnal s důrazem a odchází na trestnou lavici za naražení zezadu. Verdikt rozhodčích zní: 2 + 10 min osobní trest. Pardubice si tak zahrají dvě minuty přesilovku.

28:31
    Sparta právě vstřelila branku!
    Spolupráci sparťanských bratrů proměnil v gól MARTIN JANDUS. Asistence: Tomáš Jandus.

22:57
    Holešovičtí odskakují do dvoubrankového vedení. Na Červeného v brance hostů dnes již podruhé vyzrál domácí útočník PETR MARŠOUN. Asistence: Václav Zídek.

20:01

20:00

19:13
    Necelou minutu před koncem první části se domácí opět ujímají vedení, tentokrát přesně mířil DANIEL SENIOV. Asistence: Vojtěch Komárek a Filip Eliáš.

15:28
    Hosté využívají zkrácenou přesilovou hru a vyrovnávají zásluhou ADAMA RUŽIČKY na 1:1. Asistence: Miroslav Rohlík a Dominik Cach.

13:51
    Počet hráčů na ledě se srovná, Sebastian Janda (SPA) dostává dvě minuty rovněž za nedovolené bránění. Po skončení Horynova trestu si Pardubice zahrají zkrácenou přesilovku pět na čtyři.

13:01
    Sotva se Voženílek vrátil do hry, Pardubice posílá znovu do čtyř Josef Horyna, který se provinil nedovoleným bráněním.

10:04
    Spartu čeká přesilová hra. David Voženílek (PCE) je na 2 minuty vyloučen za hrubost.

01:53
    Skóre dnešního zápasu otevírá po nenelých dvou minutách domácí útočník PETR MARŠOUN. Asistence: Vojtěch Kulda a Václav Zídek.

00:01

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 2. Maršoun (Kulda, Zídek), 20. Seniov (Komárek, Eliáš), 23. Maršoun (Zídek), 29. Jandus M. (Jandus T.) – 16. Ružička (Rohlík, Cach), 35. Roubal (Hoskovec)

HC Sparta Praha: Brízgala (Chour) – Duben (C), Eliáš, Jeřábek, Zeleňák, Janda, Pacovský, Bureš, Sedliský – Jandus M., Kulda, Zídek, Jandus T., Michnáč, Pšenička, Maršoun, Chlouba, Seniov, Komárek, Dubský
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Vlk) – Faltys, Rudy, Horyna, Kučera, Šklíba, Žouželka, Mikulčák – Krejčí, Tomaník, Petrus, Cach, Hockovec, Roubal, Rohlík (C), Kubišta, Voženílek, Jajcay, Ružička, Martinec

Rozhodčí: Škrobák – Müller, Prášek