Třinec – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Jihlava – Písek 8:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:4 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 2:3 (po pr.) | Sparta – Pardubice 4:2 (kon.)
Zlín – Třinec 1:3 (kon.) | Slavia – Letňany 6:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:1 (po pr.)
PZ Kladno – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 1:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 06.12.2014, 13:00 • Čez aréna Ostrava • Extraliga staršího dorostu

Já se s Vámi pro dnešek z Ostravy loučím, mějte příjemný zbytek soboty, jako i víkendu a někdy se budu těšit znovu napočtenou. (15:15:48)

Skončilo poslední utkání této části. Vítkovičtí vydolovali z tohoto utkání dva body, když vyhráli po prodloužení díky střele Spratka. Do tabulky si tak připisují dva body a při případné výhře Olomouce, která sehraje své utkání až zítra, budou o postupovém místě rozhodovat také jiná kritéria, než je počet bodů

63:27
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Prémiové body zařizuje svému celku DANIEL SPRATEK, který vystřelil téměř od mantinelu a kotouč propadl Slavíčkovi do branky – 2:1. Asistence: Vlastimil Malina, Ondřej Gabrhelík.

63:12
    Stále se hraje ve středním pásmu.

62:39
    Danielčák ve středním pásmu minul puk, ale jeho soupeři v modrém dresu se vedlo naprosto stejně.

62:11
    Zukal se vřítil do pásma, ale jeho střela ze střední vzdálenosti nebyla přesná.

61:49
    Puk si pod svá křídla vzali hosté a také rozehrávají.

61:31
    Vítkovice rozehrávají ze svého pásma.

60:53
    Malina si pohrál se třemi hráči soupeře v útočném pásmu, ale před brankou žádného spoluhráče nenašel.

60:26
    Havránek zavezl puk do pásma, Sedláček byl příliš napřed.

60:01

Kometě jakoby ve třetí části trochu došel dech, čehož mohli domácí využít a také se hodně snažili, ale nedočkali se. Proto se bude hrát pětiminutové prodloužení.