Boston – Chicago 2:3 (kon.) | Buffalo – Calgary 4:3 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 4:1 (kon.)
Washington – Columbus 2:3 (po pr.) | Ottawa – Los Angeles 3:5 (kon.) | Tampa – Carolina 2:1 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:3 (kon.) | Arizona – Nashville 1:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:3 (2:0 po s.n.)
San Jose – Minnesota 2:1 (kon.)
Washington Capitals
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Columbus Blue Jackets
Pátek 12.12.2014, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše a budu se těšit zase někdy příště u onlajn přenosu z NHL. (04:01:42)

3. John Carlson (WSH) 0+1

Hosté nakonec vítězi 3:2 po prodloužení, ačkoliv nebyli aktivnějším celkem v tomto utkání. Nicméně hraje se góly a těch dnes Columbus dal o jeden víc.

Nick FOLIGNO - 2:3

64:42
    Columbus právě vstřelil branku!
    A hosté nakonec nabídnutou šanci využívají, když se přesně pod víko trefil NICK FOLIGNO a zajistil tak hostům z dnešního duelu cenné dva body! Asistence: Jack Johnson, Ryan Johansen.

63:03
    Velká šance pro hosty, neb je v prodloužení vyloučen Jason Chimera (WSH), jenž dostává dvě minuty za nedovolené bránění. To neznamená nic jiného, než přesilovou hru 4 proti 3 pro Columbus.

60:01

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

56:23

54:23
    Scott Hartnell (CBJ) vyloučen za vysokou hůl, přesilová hra pro domácí.
    Kevin CONNAUTON - 2:2

50:59
    Z minima maximum dnes zatím dokázali vytěžit hostující hráči. James Wisniewski vypálil od modré čáry, jeho pokus ještě před brankou tečoval KEVIN CONNAUTON a máme opět vyrovnáno! Asistence: James Wisniewski, Cam Atkinson.

49:46
    Washington právě vstřelil branku!
    Zasloužené ovoce v podobě vstřelené branky teď sbírají domácí za svoji aktivitu v průběhu celého zápasu. Matt Niskanen vystřelil od modré, před Bobrovským ještě puk tečoval TROY BROUWER a poslal jej mimo dosah hostujícího gólmana! Asistence: Matt Niskanen a Karl Alzner.
    Troy BROUWER - 2:1
    Brandon Dubinsky dnes hraje pětisté utkání v NHL!

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 4. Fehr (Carlson, Kuzněcov), 50. Brouwer (Niskanen, Alzner) – 16. Foligno (Gibbons, Wisniewski), 51. Connauton (Wisniewski, Atkinson), 65. Foligno (Johnson, Johansen)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Niskanen, Alzner, Orpik (A), Green, Carlson, Schmidt – Ovečkin (C), Fehr, Backstrom (A), Brouwer, Laich, Chimera, Ward, Wilson, Latta, Beagle, Johansson, Kuzněcov.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Leopold, Connauton, Johnson (A), Wisniewski, Prout, Savard – Skille, Calvert, Atkinson, Dubinsky (A), Johansen, Gibbons, Tropp, Jenner, Chaput, Boll (A), Hartnell, Foligno.

Rozhodčí: Lewis, Devorski – Cherrey, Nowak

Diváci: 18506