Boston – Chicago 2:3 (kon.) | Buffalo – Calgary 4:3 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 4:1 (kon.)
Washington – Columbus 2:3 (po pr.) | Ottawa – Los Angeles 3:5 (kon.) | Tampa – Carolina 2:1 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:3 (kon.) | Arizona – Nashville 1:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:3 (2:0 po s.n.)
San Jose – Minnesota 2:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
Colorado Avalanche
4:3 (0:0, 1:2, 2:1 - 0:0)
Winnipeg Jets
Pátek 12.12.2014, 03:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemné prožití dnešního dne. (05:53:34)

Jan Hejda (COL) – 1b (0+1), +1, 0 střel, TOI: 22:18

Hokejisté Colorada tedy v dnešním zápase vítězí 4:3 po samostatných nájezdech ač po většinu utkání tahali za kratší konec. Svěřenci trenéra Patricka Roye smazali dvoubrankové manko v posledních sedmi minutách, poslali zápas do prodloužení a v následném penaltovém rozuzlení byli úspěšnější. Na třetí pokus tak v sezoně porážejí svého rivala z Winnipegu a berou důležité dva body. Hostům není nic platná ani skutečnost, že dnes svého soupeře v poměru 33:26 přestříleli.

Nathan MACKINNON - 4:3sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Colorado Avalanche.
    Rozhodující nájezd proměnil Nathan MacKinnon. Ani jeden kotouč za svá záda nepustil Calvin Pickard, pro něhož se jedná o speciální výhru. Brankář Colorada totiž dnes nastoupil proti týmu ze svého rodného města.

2. série
    2:0
    Blake Wheeler neproměnil a to znamená jediné, v dnešním zápase vítězí Colorado Avalanche.

2. série
    2:0
    Matt Duchene svůj bekhendový blafák poslal pod víko a Colorado je blízko bonusovému bodu.

1. série
    1:0
    Mathieu Perreault si na Calvina Pickarda, jenž chytá své první samostatné nájezdy v kariéře, nepřišel.

1. série
    1:0
    Nathan MacKinnon svůj nájezd proměnil, když zamířil puk nad Pavelcovu lapačku.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme branku neviděli a o osudu dnešního klání tedy rozhodnou samostatné nájezdy. Colorado je historicky vůbec nejúspěšnějším mužstvem v této disciplíně.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:53
    Landeskog pálil od levého mantinelu, Pavelec zasáhl.

64:27
    Přečíslení tři na dva zakončoval zřejmě Duchene mimo branku.

64:00
    Probíhá závěrečná minuta nastaveného času.

63:14
    Na druhé straně se proti Duchenovi vytáhl český brankář Ondřej Pavelec. Všemu předcházel únik MacKinnona s Johnsonem, mladý útočník však vyslal na svého spoluhráče nepřesnou přihrávku.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 24. Duchene (Hejda, Tanguay), 53. Iginla (Tanguay, Duchene), 58. O´Reilly (Landeskog, Redmond), rozh. náj. MacKinnon – 22. Ladd (Scheifele, Frolík), 35. Postma (Scheifele, Lowry), 45. Scheifele (Perreault, Frolík)