Jekatěrinburg – Toljatti 3:2 (po pr.) | Ufa – Barys 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 3:2 (po pr.)
N.Novgorod – Čerepovec 0:4 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Soči – Jaroslavl 2:4 (kon.)
Riga – Jokerit 3:2 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Středa 07.01.2015, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Dnešní utkání končí! Po velmi divoké třetí třetině utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém rozhodl o bodu navíc pro domácí Stephane Da Costa! Hosté si odvážejí alespoň bod a přerušili tak sérii pěti utkání bez bodového zisku!

Robert Kousal (CEC) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:34

To je z mé strany vše a u dalších hokejových přenosů se těším brzy nashledanou! (17:51:16)

62:57
    CSKA právě vstřelilo branku!

A domácí nakonec přesilovku využili! Na konci výborné kombinace byl STEPAHNE DA COSTA, který tak rozhoduje o bodu navíc pro CSKA! Asistence: Alexandr Radulov, Nikita Zajcev.

62:31
    Da Costa vypálil nebzepčně z levé strany. Jeho střelu ale lapil Lisutin.

61:57
    Kiselevičova rána od modré Lisutina nepřekvapila.

61:12
    Grigorenko poslal puk na pravou stranu, kde stál Radulov. Ten vypálil, Lisutin se ale stihl přesunout k tyčce a puk vyrazil!

60:36
    Domácí kombinují v pásmu Viťazu.

60:01

Třetí třetina byla hodně divoká. Hosté se dočkali kýženého vyrovnání v 55. minutě, kdy se prosadil Nikita Vyglazov. O pár desítek podzěji se prosadil Vjačeslav Soloduchin a rázem hosté vedli. O půl minuty později ale vyrovnal Igor Grigorenko. Na konci zápasu ještě dostal trest ve hře hostující Golovkov a CSKA tak bude mít i v prodloužení k dispozici přesilovku, která bude tvrat více než tři minuty!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:19
    Trest ve hře dostává hostující Igor Golovkov za úder do oblasti hlavy a krku! CSKA tak bude mít k dispozici pětiminutovou přesilovku!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39
    Na trestnou lavici putuje Arťuchin za hrubost a hostující Vaščenko za nedovolené bránění.

57:23
    Ondřej Němec pálil od modré čáry, jeho rána byla ale sražená do ochranné sítě.

55:49
    Neuvěřitelné! Domácí bleskově vyrovnávají! Prosazuje se IGOR GRIGORENKO! Asistence: Alexandr Radulov, Nikolaj Prochorkin

55:16
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Tak to je šok pro domácí! Hned po vyrovnávací brance přidává Viťaz i druhou branku! VJAČESLAV SOLODUCHIN využil výborné přihrávky Koroljova a posíla Viťaz do vedení! Asistence: Anton Koroljov, Jakov Seleznjov.

54:48

Viťaz přesilovku využívá! Po přihrávce Semjonova se prosazuje NIKITA VYGLAZOV! Asistence: Alexej Semjonov, Dmitrij Šitikov.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 39. Žafjarov (Korotkov), 56. Grigorenko (Radulov, Prochorkin), 63. Costa (Radulov, Zajcev) – 55. Vyglazov (Semjonov, Šitikov), 56. Soloduchin (Koroljov, Seleznjov)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Děnisov, Zajcev, Němec, Kiselevič, Jegoršev, Panin – Grigorenko, Da Costa, Radulov – Hjalmarsson, Prochorkin, Arťuchin – Stas, Ljubimov, Makarov – Tělegin, Korotkov, Žarkov – Žafjarov
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Säteri) – Porseland, Vaščenko, Grebeškov, Kudinov, Semjonov, Golovkov, Seleznjov, Lysenko – Kempe, Horák, Cyganov – Koroljov, Kučerjavenko, Soloduchin – Šitikov, Jakubov, Vyglazov – Makejev, Kousal, Ivanov

Rozhodčí: Ravodin, Soin – Nazarov, Novikov