Jekatěrinburg – Toljatti 3:2 (po pr.) | Ufa – Barys 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 3:2 (po pr.)
N.Novgorod – Čerepovec 0:4 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Soči – Jaroslavl 2:4 (kon.)
Riga – Jokerit 3:2 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Lada Toljatti
Středa 07.01.2015, 13:00 • KrK Uralec • KHL

Je za námi dnešní zápas, ve kterém nakonec vítězství v prodloužení utrhl Jekatěrinburg. Domácí si vítězství v dnešním zápase zasloužili, jelikož byli po celou dobu aktivnějším týmem. Těším se s Vámi na další zápas hokejové KHL. Přejí příjemný zbytek dne. (15:23:07)

Alexandr NĚSTĚROV - 3:2

62:13
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    ALEXENDR NESTEROV rozhoduje tento zápas, kdy po pěkné individuální akci prostřeluje střelou zápěstím Ivannikova! Asistence: Alexandr Loginov

61:46
    První střelu v prodloužení mají na svědomí hosté. Martin Zaťovič vyzkoušel pozornost lehkým nahozením Jakuba Kováře. Ten ukrývá kotouč do své lapačky a bude se vhazovat před jeho brankou.

60:33
    Domácí se dožadovali přesilové hry po zákroku na Brulého. Rozhodčí, ale nechává hru pokračovat dál a faul se nepíská.

60:01

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    V poslední minutě se dějí neuvěřitelné věci! Domácí mohli tento zápas rozhodnout! Nejprve ve velké šanci Palushaj přestřelil Ivannikovu branku a z následné střely Brulého zazvonila tyč!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:16
    Palushaj se pokoušel nenápadnou střelou nachytat Ivannikova, ten byl, ale ve správný čas na správném místě a kotouč chytá!

56:39
    Simakov s Rybakovem se snažili něco vymyslet, jejich snahu jim, ale překazil Romanov, který obral Simakova o kotouč.

55:40
    Běží nám poslední minuty třetí třetiny a ani jeden z týmů se nikterak závažně do útoku nehrne.

55:01
    Třetí formace Jekatěrinburgu drží kotouč v obrané třetině hostů.

54:13
    Černikov teď dojížděl odražený kotouč a bruslí se snažil dostat puk za Kovářovi záda, ten si tuhle situaci s přehledem pohlídal.

53:05
    Michnov se snažil projít do obrané třetiny hostů, na modré čáře jej, ale zastavil Šulakov.

52:37
    Nikitěnkova rána zápěstím jde mimo.

Marek Pavlica

Branky a nahrávky: 1. Lazarev (Brulé, Palushaj), 24. Loginov (Brulé, Lazarev), 63. Nesterov (Loginov) – 14. Romanov (Nikitěnko, Mastrjukov), 29. Šenfeld (Vorobjov, Zaťovič)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinsky) – Lepistö, Loginov, Megalinskij, Antonov, Gusev, Metljuk, Trjamkin, Žuravljov – Brulé, Lazarev, Palushaj – Klimenko, Rybakov, Simakov – Levandovskij, Nesterov, Michnov – Garejev, Jemelin, Jefimov
    Lada Toljatti: Ivannikov (Glass) – Hunkes, Barancev, Romanov, Vorobjov, Podhradský, Ogurcov, Šulakov – Černikov, Petrov, Golubev – Bělousov, Zaťovič, Šenfeld – Strelcov V., Fedorov, Strelcov A. – Gurjanov, Nikitěnko, Mastrjukov

Rozhodčí: Bulanov, Buturlin – Parfjonov, Sysujev