Columbus – Montreal 2:3 (kon.) | Washington – Philadelphia 1:0 (kon.) | Anaheim – Toronto 4:0 (kon.)

Oddechový čas pro hosty.
    Lecavalier nedokázal zasáhnout puk za zády Holtbyho!

58:53
    Neskutečné, co se stalo před brankou Capitals? Tam to vypadalo, že Lecavalier trefí odkrytou branku, ale nestalo se!

58:35
    Až nyní, Zepp sprintuje na střídačku, hosté hrají v šesti, branka prázdná.

44:37
    Bránící Bäckström hákoval před vlastní brankou a dostává dvě minuty, přesilová hra Philadelphie.

39:13
    Ale Jakub Voráček Zahákoval Johna Carlsona a jsou z toho dvě minuty pro nejproduktivnějšího hráče NHL, přesilová hra Washingtonu.
    Fantastický zákrok Zeppa!

39:13
    Fantastický zákrok Zeppa, který dokázal vymrštit levý beton proti střele Fehra!
    Skvělý zákrok Holtbyho proti střele Girouxe

24:21
    A tak útočí hosté, Giroux se snažil z bezprostřední blízkosti překonat Holtbyho, ten udržel puk před brankovou čárou, fantastický zákrok!

19:39
    A ještě se vylučuje, na trestnou lavici půjde domácí Ward za faul v brankovišti Flyers, to bylo ale hodně přísné vyloučení.
    Carlson v dobré pozici netrefil branku

12:40
    Carlson nyní dostal pěknou přihrávku na pravou stranu, kde ale v dobré pozici těsně míjí branku Flyers.

11:55
    Ale dlouho se domácí z přesilové hry neradovali, Marcus Johansson dostává za podražení Matta Reada také dvouminutový trest a poměr sil na ledě se vyrovná!

11:16
    Vylučuje se, na trestnou lavici za držení odchází Chris VandeVelde (PHI), domácí si zahrají přesilovou hru.
    Jason CHIMERA - 1:0

03:13
    Washington právě vstřelil branku!
    Niskanen nahazuje z pravé strany, od modré, puk před branku, kde nikým nehlídaný JASON CHIMERA v klidu tečuje puk, jenž prošel Zeppovi mezi betony do branky. Asistence: Matt Niskanen.
    Branky a nahrávky: 4. Chimera (Niskanen)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Hillen, Green – Ovečkin, Bäckström, Burakovsky – Johansson, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Ward – Chimera, Beagle, Wilson
    Philadelphia Flyers: Zepp (Emery) – Streit, MacDonald, Del Zotto, N. Schultz, L. Schenn, Colaiacovo – B. Schenn, Giroux, Voráček – Raffl, Laughton, Simmonds – Umberger, Couturier, Read – VandeVelde, Bellemare, Lecavalier

Rozhodčí: Hebert, Leggo – Pancich, Brisebois

Diváci: 18 006