SK Karviná – Vsetín 3:1 (kon.) | Technika Brno – Přerov 4:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 4:3 (2:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:2 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 2:3 (po pr.)
Mor. Budějovice – Kolín 1:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 1:3 (kon.)
Trutnov – Tábor 4:1 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Děčín 4:7 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
HC Draci Bílina
Sobota 17.01.2015, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. Ve třetí třetině se dostali hosté do dvoubrankového vedení, když se trefil krásnou střelou Böhm. Domácí našli rychlou odpověď ve formě šikovné Jakubcově teči. Nicméně Draci udeřili ještě jednou. To se prosadil Sekerka, na jehož branku již domácí nenašli odpověď. Stadion se snažil o hru bez brankáře, ale času již moc nezbývalo a tak poráží Bílina podruhé v sezóně vrchlabský Stadion. S konstatováním, že Stadion doma podlehl Bílině 1:3, se s Vámi loučím. (20:20:07)

60:00

59:40
    Domácí hrají opět v šesti.

59:32
    Vhazovat se bude ve středním pásmu. Jakub Neužil je zpět ve své brance. Bílina už toto utkání nepustí.

59:18
    Šťastný nedokázal dopravit kotouč za záda Michajlova, který výborně zasáhl betonem.

58:59
    Tomáš Přeučil mířil přes celé hřiště do prázdné branky, kterou netrefil. Odpískáno je tak zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Michajlovem.

58:44
    Domácí to zkouší se šesti hráči v poli. Neužil je na střídačce.

58:44
    Je tu další vyloučení, tentokrát na straně hostů. Dvouminutový trest vyfasoval od Baťka hostující Martin Sekerka, který je vyloučen za hrubost.

58:29
    Přečíslení dvou na jednoho zakončil střelou tahem Štěpánek, který mířil nepřesně.

58:11
    O výsledku utkání je již téměř rozhodnuto, jelikož se bude Stadion bránit. Za krosček si půjde sednou na dvě minuty Martin Klement.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Hosté hrají v plném počtu.

57:37
    Draci se dostali ke kotouči a ihned ho poslali přes celé kluziště.

57:17
    Domácí hrají v plném počtu a jejich přesilová hra bude trvat ještě devětadvacet vteřin.

56:47
    Bílina hraje se čtyřmi hráči na ledě.

56:05
    Hráči Stadionu hrají v útočné třetině. Michajlov se musí mít na pozoru, ale zatím drží svůj celek v dvoubrankovém vedení.

55:46
    Oddechový čas pro HC Stadion Vrchlabí.

55:46
    Hamerský ztratil na modré kotouč, ke kterému se dostal Sekerka, který uháněl sám na branku. Vracející se Hamerský byl faulován Böhmem a tak osamocený Sekerka nemohl ani zakončit. Domácí budou hrát přesilovou hru 4 na 3.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 49. Jakubec (Hamerský, Šťastný) – 10. Štěpánek (Petrák), 48. Böhm (Brettschneider, Procházka), 53. Sekerka (Petrák, Štěpánek)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Abrahám) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý – Jakubec "C", Filip, Šťastný, Bláha, Jirků, Vlach, Matějka, Urban, Fořt, Kerekanič, Srnský
    Trenér: Josef Řeháček

HC Draci Bílina: Michajlov (Škubal) – Havlůj "C", Bittner, Brettschneider, Polák, Zeman, Veselý, Fučík, Jirkovský, Kýhos, Přeučil, Salač, Zika, Procházka, Böhm, Štěpánek, Sekerka, Petrák, Piewak, Vrba
    Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Batěk – Kilián, Střelka