Novosibirsk – Ufa 1:4 (kon.) | Omsk – Barys 4:1 (kon.) | Atlant – Jaroslavl 1:4 (kon.)
Minsk – Viťaz 2:5 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Záhřeb – Soči 3:2 (po pr.)
Medveščak Záhřeb
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
HK Soči
Sobota 17.01.2015, 17:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:10:45)

Československá stopa

Tomáš Pöpperle (SOC) – odchytal šestačtyřicet minut, inkasoval dvě branky

Střely na branku: 39:29.

V utkání po prodloužení vyhrálo domácí mužstvo, které si připisuje důležité dva body do tabulky. Naopak Soči bylo v duelu o něco málo pozadu a pykalo za zbytečná vyloučení.

64:59
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Všichni se už chystali na samostatné nájezdy, ale vteřinu před koncem udeřil MARK POPOVIČ, který svému týmu zajistil bod navíc. Asistence: Bill Thomas, Mathieu Carle.

60:01

Utkání nám po šedesáti minutách vítěze nepřineslo, a tak budeme svědky prodloužení případně nájezdů. Do prodloužení vstoupí Záhřeb v početní výhodě a může si zajistit bod navíc.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Tak ještě jedno vyloučení v základní části. Na trestnou lavici putuje Andre Petersson.

53:38
    Hosté jsou v plném počtu a ani tuto početní výhodu nedokázali domácí hráči zužitkovat.

51:38
    Další přesilová hra pro Záhřeb. Na trestnou lavici za krosček usedá Arťom Krjukov.

46:00
    Tomáš Pöpperle utrpěl zranění kolene.

45:02
    V brance hostů došlo ke změně. Ze hry odstupuje Tomáš Pöpperle, jehož nahrazuje Andrej Gavrilov.

45:02
    Na trestnou lavici putuje Max Warn, který dává domácímu týmu šanci ke skórování.

40:01

Střely na branku: 17:23.

Domácí otočili stav zápasu na svou stranu, ale hostům se ve druhé části třetiny podařilo vyrovnat, a tak se jde do utkání za nerozhodného stavu.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 17. Hedberg (Flood, Morrisson), 26. Wright (Segal, McLean), 65. Popovič (Thomas, Carle) – 16. Petersson (Lapenkov, Wilson), 35. Emmerton (Lapenkov, Koledov)

Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Flood, Morrisonn, Martinovič, Carle, Popovič, Hutchinson, Kinrade – Leino, Pelletier, St. Pierre – Segal, Wright, McLean – Thomas, Bjorkstrend, Hedberg – Glumac, Murray, Perkovich.
    HK Soči: Pöpperle (46. Gavrilov) – Whitney, Ščitov, Koledov, Pervyšin, Wilson, Derljuk, Pajutov – Krikunov Ignatuškin, Kostitsyn – Lapenkov, Petersson, Emmerton – Sčastlivij, Ljudučin, Warn – Krjukov, Krutov, Radulov – Šerbina.

Rozhodčí: Gamalej, Karabanov – Koršak, Černišev