Třemošná – Ústí n/L 3:4 (kon.)
KHL Meteor Třemošná
3:4 (1:0, 1:1, 1:3)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 17.01.2015, 18:00 • Sport Aréna Třemošná • Regionální liga mladšího dorostu

Zápas skončil za stavu 3:4. Slovan si po boji domů odváží z Třemošné tři body. Třemošná sice dlouho vedla, ale Ústí nad Labem se ve třetím dějství rozjelo a střílelo góly jak na střelnici.

Z Třemošné je to ode mě pro dnešek vše a těším se u online přenosu opět někdy příště. Přeji hezký zbytek víkendu. Tereza Košťálová (21:00:10)

60:00

59:09
    Oddechový čas pro domácí.

56:30
    Dmytro Batryn (UNL) je vyloučen na dvě minuty za držení hole.

55:59
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Tomáš Čermák.

55:27
    Tomáš Hefler (TRM) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

55:12
    Oddechový čas pro hosty.

54:04
    Využitá přesilovka! Autorem branky je PAVEL VIDLIČKA. Asistence: Matěj Harkabus.

52:46
    Lukáš Šíma (TRM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

51:57
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAKUB BITTNER. Asistence: Tomáš Mužík.

47:55
    Marek Veselý (UNL) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

45:33
    Využitá přesilovka! Autorem branky je TOMÁŠ ČERMÁK. Asistence: Sebastian Dörner.

45:02
    Jakub Bittner (TRM) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

Dnešní utkání sleduje 155 diváků.

40:01

Druhá třetina byla na branky vyrovnaná, ale Třemošná i tak stále vede o jeden gól. Slovan má ale stále naději na výhru.

Stav po druhé třetine: 2:1.

40:00

39:45
    Erik Mareš (UNL) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – sevření puku.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 20. Šíma (Mužík), 28. Mužík (Helus), 52. Bittner (Mužík) – 32. Dörner (Veselý), 46. Čermák (Dörner), 55. Vidlička (Harkabus), 56. Dörner (Čermák)

KHL Meteor Třemošná: Sedláček – Soukup, Tichý, Šibra, Razím, Hefler, Zelenka, Morawetz – Hajšman, Reitspies, Markov – Šíma. Procházka, Šucha – Helus, Mužík, Bittner – Rybák. Trenéři: Pavel Vostřák, Dušan Andrašovský.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – Štěpánek ml., Stuchlý, Štochl, Mareš, Vidlička – Dörner, Čermák, Veselý – Batryn, Harkabus, Gottfried – Tipán, Janoušek, Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Rozhodčí: Malá – Cibulka, Jelínek