Barys – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Čerepovec – Riga 3:4 (kon.) | Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.)
Kazaň – Magnitogorsk 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
Jokerit – N.Novgorod 3:2 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 4:2 (kon.) | Záhřeb – Minsk 4:2 (kon.)
HC Slovan – Atlant 4:5 (kon.)
Medveščak Záhřeb
4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
HC Dinamo Minsk
Čtvrtek 22.01.2015, 18:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL
    Závěrečná děkovačka Medveščaku.

Utkání končí a domácí se radují z výhry, ale třetí třetina lépe vyšla Minsku. Dinamo vstupovalo do závěrečné dvacetiminutovky s čtyřbrankovým mankem, ale díky Lingletovi a Goroškovi jej dokázalo snížit na polovinu. Medveščak si závěr pohlídal a především díky bravurně odehrané druhé třetině zaslouženě zvítězil. Z mé strany je to vše, přeji hezký zbytek večera a u dalších onlajnů brzy na počtenou! (20:23:06)

60:00

59:58
    Je vymalováno!

59:43
    Bude se vhazovat před Heeterem, ještě předtím si Ľubomír Pokovič vybírá oddechový čas!

59:29
    Půlminuta do konce, Dinamo to zkouší bez brankáře!

58:42
    Já osobně se zatím přikláním k variantě "A", domácí pozorně brání střední pásmo a už poněkolikáté se jim podařilo vyhodit puk tak, aby neskončil na icingu.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty, ubrání Medveščak svůj náskok, nebo se půjde do prodloužení?

57:22
    Krajíček neudržel touš na modré čáře, gumová pryž mu utíká do středního pásma.

56:45
    Sczechura získal kotouč v rohu kluziště poblíž Milčakovovy svatyně a okamžitě se vydal na zteč. Jeho následná střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

55:48
    Čas se hostům rychle krátí, už dlouho se hraje bez přerušení. Dinamu by pomohlo buly v útočném pásmu, Záhřebští něco takového nechtějí dopustit.

54:51
    Domácí se stáhli do hluboké defenzívy a pravdou je, že hráči Minsku se přes útočnou modrou dostávají o poznání obtížněji.

53:56
    Nathan Perković pláchl po levém křídle a jedovatě vystřelil, Milčakov na poslední chvíli zasáhl.

53:14
    Dinamo pokračuje v tlaku, zbytek zápasu ještě bude hodně zajímavý. Z tribun se ozývá pískot.
    Oleg GOROŠKO - 4:2

52:14
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Kdepak, dnes ještě není definitivně rozhodnuto! Ihned po buly tvrdě vypálil od modré OLEG GOROŠKO a Heeter nestihl zareagovat. Asistence: Paul Sczechura.

52:12
    Sczechura si položil Heetera, ten však vleže skvěle zasáhl!

51:49
    Martin St. Pierre je (po Haugenovi) smolařem zápasu, ani svou třetí dobrou šanci nevyužil.

50:57
    Jevgenij Lisovec krouží s kotoučem na čepeli kolem červené čáry, ale nemá komu přihrát.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 2. Hedberg (Thomas), 33. Bjorkstrand (Murray), 37. Wright, 40. Leino (Bjorkstrand, Kinrade) – 48. Linglet (Ellison, Bailen), 53. Goroško (Sczechura)

Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Martinović, Carle, Flood, Popović, Hutchinson, Kinrade – Leino, Pelletier, St. Pierre – Wright, Perković, Thomas – Bjorkstrand, Hedberg, Kostović – Glumac, Murray.
    HC Dinamo Minsk: Haugen (41. Milčakov) – Krajíček, Goroško, Nogačjov, Bailen, Lisovec, Švarný – Kaljužnyj, Sczechura, Stěpanov – Linglet, Ellison, Vesce – Kulakov, Meleško, Gavrus – Drozd, Matěruchin, Kitarov – Razvadovskij.

Rozhodčí: Sergejev, Sojn – Balodis, Morozov