Plzeňský kraj – Ústecký kraj 3:4 (kon.) | Jihočeský kraj – Liberecký kraj 0:0 (kon.) | Praha – Středočeský kraj 2:1 (kon.)
Královéhradecký kraj – Pardubický kraj 1:1 (kon.) | Karlovarský kraj – Zlínský kraj 3:3 (kon.) | Olomoucký kraj – Moravskoslezský kraj 2:5 (kon.)
Ústecký kraj – Kraj Vysočina 3:0 (kon.) | Jihomoravský kraj – Jihočeský kraj 0:7 (kon.) | Praha – Plzeňský kraj 6:3 (kon.)
Liberecký kraj – Královéhradecký kraj 1:0 (kon.) | Středočeský kraj – Karlovarský kraj 4:2 (kon.) | Pardubický kraj – Olomoucký kraj 5:2 (kon.)
Zlínský kraj – Kraj Vysočina 3:1 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 9:0 (kon.)
Hlavní město Praha
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Středočeský kraj
Čtvrtek 22.01.2015, 09:40 • KV Arena • Mládežnické MČR krajských výběrů

To je ode mě pro tuto chvíli vše, budu se těšit při dalším utkání. Hráči utkání jsou Jevgenij Pika (PHA) a Jiří Beneš (STC). (11:12:42)

Hosté už nakonec nedokázali vyrovnat a tak se mírně aktivnější Pražané dočkávají prvních dvou bodů hned po prvním utkání.

45:00

43:48
    Obrovská šance hostů. Domácí zachránila nepřesná dorážka do prázdné branky.

43:16
    Domácí ale vyhazují a tak musí Středočeši zase od začátku.

42:35
    Teď už mají puk ale opět Středočeši, kteří jsou velmi agresivní na soupeřově polovině.

41:45
    Zdá se, že Pražané už nechtějí riskovat a čekat v obraně, co soupeř udělá. Namísto defenzivní taktiky teď operují na soupeřově polovině.

40:56
    Pražané jsou už v plném počtu a mohou si oddechnout. Ubránit toto oslabení totiž nebylo nic snadného.

39:42
    nádhernou střelu nyní vyslal Neiss, ale našel pouze nohu hráče stojícího před brankou.

38:53
    Tlak hostů končí faulem Dominika Arnošta (PHA). Hosté mohou vyrovnat.

38:08
    Jak se dalo čekat. Aktivnější jsou nyní Středočeši, kteří kombinují v útoční třetině.

37:26
    Další zakázané uvolnění Pražanů. Přechod do útočné třetiny se jim nyní nedaří.

36:53
    Hamalčík raději přidržel puk před přijíždějícími soupeři.

36:18
    Po nepřesné přihrávce je tu zakázané uvolnění z holí vedoucího celku.

35:51
    Ofsajd Středočechů! Vhazuje se ve středním pásmu.

36:15
    Domácí zakotvili v útočné třetině, kde nyní operují.

33:51
    Pražský výběr právě vstřelil branku!
    JEVGENIJ PIKA se zdržel ve středním pásmu za obranou soupeře, kam dostal nakonec perfektní přihrávku. Jel sám na branku a zavěsil přímo pod víko Haasovy svatyně. Asistence: Jiří Beneš

32:47
    Pražané v protiútoku vymysleli pěknou střelu, která Haasovi vypadal a poté přišel sled několika dorážek, ale Haas nakonec stál na svém místě.

32:09
    První střelu poslední třetiny vyprodukoval ze své hole Sklenář, který však netrefil branku.

Daniel Kot

Branky a nahrávky: 15. Arnošt (Sklenář, Pika), 34. Pika (Haš) – 22. Slabý (Jelínek)

Hlavní město Praha: Hamalčík (Pánek) -­ Antoš, Holý, Procházka, Zderadička, Haš, Macek,
    Mysliveček, Lytvynov, Čech, Pavel, Sklenář, Arnošt, Pšenička, Pika, Dani, Prymula, Klapka
    Všetečka, Brož, Vaniš.

Středočeský kraj: Haas (Altrichter) -­ Furmánek, Červenka, Šmatlák, Zich, Beneš, Slabý, Janega,
    Pelent ­ Neiss, Jeník, Nagy, Pokorný, Stůj, Jelínek, Bláha M., Bláha O., Filip, Litera, Čermák,