Omsk – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 1:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 4:3 (2:0 po s.n.)
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 5:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 4:5 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 2:1 (kon.)
Soči – Viťaz 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 4:0 (kon.)
Petrohrad – Atlant 1:3 (kon.) | Riga – Záhřeb 1:2 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
4:5 (2:0, 2:3, 0:2)
Severstal Čerepovec
Pátek 30.01.2015, 15:00 • Ice Palace Salavat Julaev • KHL

54:09
    Ufa si komplikuje situaci. Na dvě minuty za podražení byl vyloučen Slepyšev.

46:28
    Za hákování již sedí na trestné lavici Nikoncev, který tak nabízí domácím šanci na vyrovnání.

39:31
    Jeden trest hostům skončil a začíná druhý. Kagarlitskij si jde odpočinout na dvě minuty a oslabuje tak svůj tým.

36:54
    Tlak domácích pokračoval a hosté museli faulovat. Za sekání si jde odpočinout hostující Nikoncev. Ufa má šanci odskočit na rozdíl dvou branek.

27:46
    Za faul loktem si jde odpočinout Kajgorodov a na druhé straně je vyloučen za hrubost Berdnikov.

26:26
    Nyní to v útočné třetině přehnal hostující kapitán Trubačjov, který je vyloučen za podražení. Hra bude pokračovat se čtyřmi hráči na obou stranách.

25:47
    Na trestné lavici již sedí domácí Kirill Kolcov, který je vyloučen za podražení.

09:24
    Navíc si hosté zahrají přesilovou hru. Finský útočník Hartikainen je vyloučen na dvě minuty za držení.

07:14
    Je tu další vyloučení. Dvě minuty za držení vyfasoval hostující Chochlov, který je tak v krátké sledu podruhé na trestné lavici.

02:22
    Síly na ledě se vyrovnají. Na dvě minuty putuje za katr Skačkov, který je vyloučen za hru vysokou holí.

01:21
    Vzápětí je tu první vyloučení. Za podražení odchází na trestnou lavici hostující Chochlov. Domácí si tak zahrají v početní převaze.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 1. Tolpeko (Kulda, Semin), 15. Semin (Zubarev), 23. Kolcov (Skačkov), 34. Kolcov (Kajgorodov) – 32. Stasenko, 32. Černov (Kagarlitskij, Thuresson), 33. Kovyršin (Monachov), 43. Buchnevič (TS), 44. Trubačjov (Trunjov)

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Bodrov, Kulda, Kutuzov, Lekomcev . Makarov, Chlystov, Stěpanov, Pihlstrom, Semin, Dubrovskij, Tolpeko, Kajgorodov, Glučov, Slepyšev, Hartikainen, Skačkov, Setdikov
    Severstal Čerepovec: Magarilov (Smirjagin) – Stasenko, Urbom, Pyett, Chochlov, Konev, Antropov, Arzamascev – Berdnikov, Kagarlitskij, Kazakovcev, Trubačjov, Mons, Černov, Nikoncev, Monachov, Trunjov, Thuresson, Kovyršin, Buchnevič, Kvapil

Rozhodčí: Drejev, Soin – Kučava, Nazarov