GA Eagles – Excelsior 0:0 (kon.) | Breda – Eindhoven 0:2 (kon.)
0:2 (0:0)
PSV Eindhoven
Úterý 03.02.2015, 20:45 • Rat Verlegh Stadion, Breda • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:38:25)

Utkání končí. Z vítězství 2:0 se radují hosté, kteří dnes v Bredě sehráli velmi dobrou taktickou partii, podpořenou vyloučením hned v první minutě, kdy musel kouč Cocu pozměnit plány pro dnešní zápas. Hráči PSV se ale s celou situaci poprali statečně a po dvou gólech ve druhé půli berou tři body, které se jim, v honbě za titulem, budou náramně hodit!

90+3

90+1
    Tři minuty se rozhodl sudí Blom nastavit.

90
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Memphis Depay, přichází Jürgen Locadia.

90
    A na opačné straně se po centru Depaye dostává do zakončení de Jong, který ale branku Bredy netrefuje.

90
    Borahsasar pálí z pravé strany, Zoet neudržel míč, ovšem jen na chvíli.

89
    Hosté se nakonec rozhodli šetřit čas co nejdál od své branky, do se de Jongovi dařilo, ale poté, co ho obstoupila trojice protihráčů, přerušil hru sudí Blom, který dává míč domácím.

89
    Mexičan Guardado má dost času, k rohovému praporku v klidu dokráčí a rozehraje.

88
    Ale další pas do vápna Bredy, znovu to byl de Jong, tentokrát z levé strany a je to rohový kop!

87
    de Jongův centr z pravé strany nedoputoval do vápna soupeře.

85
    A další nepřesnost končí akci Bredy, pas na Borahsasara byl hodně "mimo".

84
    Nákop na Fernandeze, který nakonec ustál souboj s obranou soupeře a přihrává na levou stranu, kde je Sarpong, jenž ale nepřesně centruje.

82
    Za pískotu nespokojených diváků nyní hosté drží míč ve středu hřiště.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, hosté i v deseti odskočili na 2:0 a pravděpodobně i v tomto utkání zvítězí.

78
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Luciano Narsingh, přichází Osca Hiljemark.