Club Bruggy KV
5:1 (1:1)
Cercle Bruggy KSV
Úterý 03.02.2015, 20:45 • Jan Breydelstadion (Brugy) • Belgický pohár

Druhý poločas byl jasně v režii domácích, kteří šli do vedení na začátku druhé půlky, když se prosadil de Sutter. Na 3:1 zvyšoval z třiašedesáté minutě Vazquez. O dvě minuty šli hosté navíc po faulu a druhé žluté kartě Bourdina do deseti. Domácí přidali ještě dvě branky, když se přesně trefil Izquierdo a Storm. Hosté tak musí v odvetě na svém stadionu porazit Club Brugge minimálně o čtyři branky, což bude velice těžké, pokud domácí zahrají tak, jako dnes. S konstatováním, že Club Brugge poráží v prvním semifinálovém utkání belgického poháru hostující Cercle Brugge 5:1, se s Vámi loučím. (22:47:23)

90+3

90+2
    Z toho nic nebylo a hosté balón odvrátili do bezpečí.

90+1
    Club Brugge bude zahrávat ještě jeden rohový kop.

90
    Domácí nemají dost a opět kombinují před vápnem Cercle.
    Nikola STORM - 5:1

88
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Na hranici vápna si míč zpracoval NIKOLA STORM, který si balón přehodil na pravou nohu a míč nasměroval s pomocí levé tyče do branky. Domácí již vedou o čtyři branky.

86
    Další přímý kop z pětatřiceti metrů měli k dispozici domácí. Ovšem při jeho zahrání podklouzl Izquierdo, ale domácí drželi míč nadále a Werner musel být v pohotovosti.

85
    Dierckx vybojoval pro domácí další rohový kop, který nakonec neslavil úspěch.

84
    Domácí hrají v naprosté pohodě, oproti tomu hosté vypadají dosti odevzdaně.

83
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Vazquez, přichází Bolingoli-Mbombo.

81
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Van Acker, přichází Valcke.

80
    Pokus jednoho z domácích z dálky chytá do náručí bez problémů Werner.
    José IZQUIERDO - 4:1

78
    Nádhernou samostatnou akci předvedl JOSÉ IZQUIERDO, který se vyhnul několika hostujícím hráčům a následně zakončil přesně k levé tyči.

77
    Následný roh zakončil hlavičkou Denswil, kterého vychytal Werner.

76
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Gedoz, přichází Storm.

76
    Felipe Gedoz upadl na trávník. Vypadá to na křeče.

75
    Domácí mají k dispozici rohový kop.

Alan Šrámek

Branky: 14. Gedoz, 49. de Sutter, 63. Vazquez, 78. Izquierdo, 88. Storm – 45. Bačelič-Grgič

Karty:   20. Bourdin (CRB), 49. Bačelič-Grgič (CRB), 61. Maertens (CRB), 73. Verkindere (CRB)   65. Bourdin (CRB)

Club Bruggy KV: Kujović – Meunier, Mechele, Denswil, De Bock – Claudemir, Vazquez (83. Bolingoli-Mbombo), Simons – Izquierdo, De Sutter (74. Dierckx), Gedoz (76. Storm)
    Náhradníci: Bolingoli-Mbombo, de Fauw, Dierckx, Dioudis, Duarte, Silva, Storm

Cercle Bruggy KSV: Werner "C" – de Kegel, de Waele, Bourdin, D´Haene – Van Acker (81. Valcke), Bačelič-Grgič, Maertens (66. van Roose)– Buyl (71. Verkindere), Godee, Caenepeel
    Náhradníci: Buysse, Cornelis, Martens, Valcke, Van Damme, van Roose, Verkindere

Rozhodčí: Van De Velde – Walschap, Cuyt
    Středa 11.02.2015
    Cercle Bruggy - Club Bruggy 2:3

Branky: 75. Sukuta-Pasu, 89. Buyl – 45. Bolingoli-Mbombo, 50. De Fauw, 76. Bolingoli-Mbombo

Karty:   60. Verkindere (CRB), 71. Sukuta-Pasu (CRB), 87. Cornelis (CRB)   51. Duarte (BGY)