Královo Pole – Dukla 25:25 (kon.) | Lovosice – Zubří 29:28 (kon.) | Zlín – Plzeň 23:32 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
29:28 (13:13)
HC ROBE Zubří
Sobota 07.02.2015, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů

60
    Hosté ale tento volný úder nedokázali proměnit v branku a tak se naopak radují Lovosice, které urvaly v dnešním zápase všechny body po dramatické zápletce. (29:28)

60
    Nepřesná rozehrávka Zubří znamená možná výhru Lovosic. V hluku fanoušků nebyla slyšet píšťalka, takže má Zubří volný úder z jedenácti metrů. Před hostujícím hráčem se vytvořila šestinásobná přesila v podobě zdi domácích hráčů. (29:28)

60
    Dvacet sekund před koncem zápasu vstřelil Josef Jonáš veledůležitou branku pro domácí. (29:28)

58
    Oddechový čas pro HC Gumárny Zubří. (28:27)

55
    Současně vyloučen Miloslav Sýkora (LOV) a Tomáš Řezníček (ZUB). (26:26)

53
    Adamík znemožnil soupeři perfektním způsobem v zakončení. (26:26)

50
    Hrstka orazítkoval spojnici domácí brány. (25:26)

49
    Tomáš Řezníček (ZUB) je vyloučen na dvě minuty. (25:25)

42
    Oddechový čas pro HC Gumárny Zubří. (22:22)

38
    Ačkoli přišel na sedmimetrový hod do brány Janků, i ten nedokázal zabránit v brance z ruky Chroustovského. (18:20)

38
    Jan Hanus (ZUB) je vyloučen na dvě minuty za faul na naskakujícího Sýkoru do brankoviště. Lovosice mají navíc k dispozici sedmimetrový hod. (17:20)

34
    Douda byl velmi důrazně dohrán Mikem na brankovišti. Zuberský hráč se svíjí na zemi v bolestech a navíc je nařízena proti brance Lovosic sedmimetrový hod. (14:16)

34
    Pavel Chroustovský se z bodu sedmi metrů se svojí střelou nemíjí a nedává Orságovi žádnou šanci. (14:16)

34
    Lovosice mají k dispozici sedmimetrový hod. (13:16)

29
    Berkův střelecký pokus skončil pouze na pravé tyči, odkud se odrazil do zámezí. (13:12)

27
    Stanislav Kašpárek (ZUB) je vyloučen na dvě minuty. (13:11)

26
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (12:10)

24
    Hostující trenér Jiří Kekrt (ZUB) obdržel žlutou kartu za zbytečné řeči vůči rozhodčím. (12:10)

24
    Adam Reček (ZUB) je vyloučen na dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku. (12:10)

23
    Sedmimetrový hod bez problémů proměnil Pavel Chroustovský. Lovosice unikají svému soupeři poprvé v zápase na rozdíl dvou branek. (12:10)

23
    Adam Reček (ZUB) obdržel žlutou kartu za faul na pronikajícího Landu. Lovosice mají navíc k dispozici sedmimetrový hod. (11:10)

17
    Hrstka se proti Adamíkovi nemýlil s exekucí sedmimetrového hodu ani potřetí, tentokrát už ale při Hrstkovi stálo štěstí, Adamík málem míč vyrazil mimo tři tyče. (7:7)

17
    Zubří má k dispozici sedmimetrový hod. (7:6)

16
    Jakub Šíra (ZUB) si při bránění Mika počínal až příliš agresivně, za což byl odměněn žlutým kartónkem. (6:6)

15
    Míč se odrazil ze spojnice lovosické brány do náruče domácích. U Lovosic nyní stálo velké štěstí. (6:6)

13
    Nejzkušenější hráč na hrací ploše – Milan Berka (LOV) obdržel žlutou kartu. (5:6)

11
    Zubří jde poprvé v zápase do dvoubrankového vedení zásluhou Martina Hrstky, který dokázal proměnit sedmimetrový hod. (4:6)

11
    Dominik Miko (LOV) je vyloučen na dvě minuty za faul na brankovišti. Zároveň má Zubří k dispozici sedmimetrový hod. (4:5)

8
    Současně s brankou obdržel Stanislav Kašpárek (ZUB) žlutou kartu. (3:3)

7
    Martin Hrstka nedal ze sedmimetrového bodu šanci Adamíkovi a poslal míč k pravé tyči. (2:3)

7
    Zubří má k dispozici sedmimetrový hod. (2:2)

6
    Jan Landa (LOV) byl při bránění soupeře v obraně příliš agresivní a vidí žluté napomenutí. (2:2)