New Jersey – Toronto 4:1 (kon.) | Washington – Anaheim 3:2 (2:1 po s.n.) | Columbus – St. Louis 7:1 (kon.)
Winnipeg – Chicago 1:2 (po pr.) | Calgary – Pittsburgh 0:4 (kon.) | Nashville – NY Rangers 3:2 (kon.)

55:26
    Vyloučení na straně hostí. Ti hráli se šesti bruslaři v poli a dostávají tak dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

53:52
    Killorn dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté tak mají k dispozici početní výhodu.
    Justin WILLIAMS - 2:4

47:46
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Nyní už ale musel Vasilevskij lovit puk ze své sítě. JUSTIN WILLIAMS se v prostoru pravého kruhu napřáhl k mohutné střele, která prosvištěla za záda domácího brankáře. Byl to jeho druhý gólový příspěvek v dnešním utkání. Hosté si tak berou zpět svůj dvoubrankový náskok. Asistence: Marián Gáborík, Robyn Regehr.
    Victor HEDMAN - 2:3

41:34
    Tampa právě vstřelila branku!
    A kontaktní branka Tampy je na světě. VICTOR HEDMAN nahodil puk na Quicka a tomu puk propadl za jeho záda. Domácí hráči jsou tak zpátky ve hře a nyní se dá očekávat velký tlak z jejich strany. Asistence: Ryan Callahan.

39:04
    Následně se ale strhla potyčka a je tu další vyloučení. Hedman dostává dvě minuty za hrubost.

32:04
    Drew Doughty dostává dvě minuty za nedovolené bránění a Callahan dvě minuty za zdržování hry.

26:11
    Další vyloučení na obou stranách. Boyle inkasuje dvě minuty za hrubost a Nolan taktéž dvě minuty za stejný přestupek. Hraje se opět 4 na 4.

21:59
    Šustr dostává dvě minuty za sekání a Brown za hrubost.
    Nikita KUČEROV - 1:3

20:58
    Domácí se přeci jenom dočkali kontaktní branky, která by je mohla nastartovat k úspěchu v dnešním utkání. Přesně mezi tři tyče zamířil hned v úvodu druhého dějství NIKITA KUČEROV, pro kterého nebyl problém poslat puk do odkryté klece a rozradostnil tak své spoluhráče. Bez asistence.
    Drew DOUGHTY - 0:3

19:58
    Tak to je neuvěřitelné. V samotném závěru první třetiny jdou hosté do tříbrankového trháku. DREW DOUGHTY pálil z prostoru levého kruhu ke vzdálenější tyči Bishopovy branky a Králové tak vedou brankou do šatny o tři branky. Asistence: Robyn Regehr, Anže Kopitar.
    Justin WILLIAMS - 0:2

12:30
    JUSTIN WILLIAMS dostal přesnou přihrávku od svého spoluhráče do blízkosti branky Tampy, kde okamžitě z pravé strany bez přípravy vystřelil a poslal puk k bližší tyči Bishopovy branky. Hosté tak jdou do dvoubrankového vedení. Asistence: Jake Muzzin, Trevor Lewis.

11:05
    King pálil z levé strany a po jeho střele zazvonila boční konstrukce domácí branky!

08:31
    Na trestnou lavici putuje Carter za podražení.
    Tyler TOFFOLI - 0:1

01:33
    Hosté jdou velmi brzy do vedení. Jejich útočnou akci vyšperkoval TYLER TOFFOLI, který se dostal do blízkosti Bishopovy svatyně a svou střelou z bekhendu nedal v samostatné akci domácímu brankáři vůbec žádnou šanci. Bez asistence.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 21. Kučerov, 42. Hedman (Callahan) – 2. Toffoli, 13. Williams (Lewis, Muzzin), 20. Doughty (Regehr, Kopitar), 48. Williams (Gáborík, Regehr)

Tampa Bay Lightning: Bishop (20. Vasilevskij) – Hedman, Witkowski, Nestěrov, Stralman, Šustr, Barberio – Filppula, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Killorn, Paquette, Drouin – Morrow, Boyle, Connolly
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Green, Martinez, Regehr, McBain – Gáborík, Kopitar, Brown – King, Carter, Toffoli – Lewis, Stoll, Williams – Clifford, Shore, Nolan

Rozhodčí: Dave Jackson, Greg Kimmerly – Ryan Galloway, Tony Sericolo