Arouca – Nacional 3:3 (kon.) | Setúbal – Coimbra 0:0 (kon.) | Guimarães – Belenenses 0:1 (kon.)
Marítimo – Gil Vicente 1:2 (kon.) | FC Ferreira – Penafiel 2:1 (kon.) | Estoril – Braga 0:2 (kon.)
Sporting – Benfica 1:1 (kon.)
FC Paços Ferreira
2:1 (0:0)
FC Penafiel
Neděle 08.02.2015, 17:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:56:22)

Utkání končí vítězstvím domácího týmu, který dlouho prohrával gólem Martinse, ale tragické poslední minuty pro Penafel zapříčinily, že tři body zůstávají doma. Zmar hostů dokumentoval i vlastní gól ve devadesáté minutě, dvě minuty poté, co se domácím podařilo vyrovnat.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Minhoca (FC Paços Ferreira).

90+2
    Žlutou kartu dostává Tiago Valente (FC Penafiel).

90+2
    Rozhodčí se rozhodl nastavit pět minut.

90+1
    Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Rui Quinta, přichází Davi Mbala.

90
    Ferreira právě vstřelila branku!
    Nešťastný okamžik pro hosty, poté, co domácí před dvěma minutami vyrovnali, si nyní dává vlastní gól HÉLDER FERREIRA.

89
    Žlutou kartu dostává Hélder Ferreira (FC Penafiel).

88
    Domácím se přece jenom podařilo vyrovnat, když se prosazuje CÍCERO.

87
    Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází André Fontes, přichází Braga.

86
    Pokračuje se ve hře, vypadá to, že zranění Ferreiry nebylo vážné.

85
    Faulovaný Hélder Ferreira (Penafiel) musí být ošetřován na trávníku.

84
    Žlutou kartu dostává Seri (FC Paços Ferreira).

82
    Domácí Cicero hlavičkuje ve vápně, ale míč končí pouze mimo branku Penafielu.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, domácí zvyšují svůj tla, podaří se jim alespoň vyrovnat?

79
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Fábio Cardoso, přichází Bruno Moreira.