Feyenoord – Cambuur 2:1 (kon.) | Willem II – Heracles 3:0 (kon.) | GA Eagles – Ajax 1:2 (kon.)
Groningen – Alkmaar 2:4 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
2:1 (1:0)
SC Cambuur Leeuwarden
Neděle 08.02.2015, 12:30 • Stadion Feijenoord (Rotterdam) • Nizozemská Eredivisie

Utkání tedy končí hubeným vítězstvím Feyenoordu. Domácí se ujali vedení v závěru úvodní půle, kdy se prosadil El Ahmadi. Na jeho trefu navázal na startu druhého dějství Richards a po vyloučení hostujícího Ogbecheho v 57. minutě se zdálo být o osudu utkání rozhodnuto. Hosté ovšem nesložili zbraně a přetože hráli v oslabení, dokázali vsítit kontaktní branku. Po zbytek zápasu ale Rotterdam drama nepřipustil a jednobrankový náskok kontroloval, jeho hráči se tak mohou radovat ze zaslouženého vítězství 2:1. (14:28:42)

Hráči Feyenoordu rozehráli roh nakrátko, ihned poté ukončil rozhodčí zápas.

90+5

90+5
    V závěrečné minutě nastaveného času budou ještě domácí rozehrávat rohový kop.

90+3
    Na opačné straně mohli domácí rozhodnout utkání, van Beek obešel brankáře, avšak dostal se do ostrého úhlu, ze kterého dokázal trefit bouze boční síť.

90+3
    Centr z následného přímého volného kopu dolétl pouze do rukavic připraveného brankáře Vermeera.

90+2
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostává Sven Van Beek (Feyenoord Rotterdam).

90+1
    Hlavní arbitr nastavil ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Ve středu hracího pole došlo k nedovolenému zákroku, kombinovat tak mohou hosté.

88
    Míč se po doteku jednoho z hostujících hráčů ocitl v zámezí, vhazovat poblíž středové čáry budou domácí.

86
    Útočná akce domácího celku tentokrát nebyla úspěšná, k hlavičkovému zakončení se sice dostal te Vride, byl ale tísněn obráncem a tak nedokázal přesně zakončit.

85
    Po následném rohovém kopu přišlo další zakončení, opět ale zasáhl Nienhuis, který je v posledních minutách v plné permanenci střel.

84
    Další obrovskou šanci měl Achahbar, jeho střelecký pokus dokázal brankář hostujícího týmu vyrazit za pomoci tygřího skoku.

83
    Velkou příležitost si však vytvořili fotbalisté Feyenoordu, proti střele zpoza pokutového území musel zasáhnout Nienhuis, který míč s vypětím všech sil vyrazil na roh.

82
    Ve tvářích hráčů Cambuuru je vidět odhodlanost, dnes si ze stadionu Feyenoordu body chtějí odvézt. Musím však připomenout, že Leeuwarden hraje bez vyloučeného Ogbecheho.

81
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Wout Droste, přichází Sebastian Steblecki.

80
    Před námi je závěrečná desetiminutovka, více ze hry mají stále fotbalisté Rotterdamu.

79
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Karim El Ahmadi, přichází Mitchell Te Vrede.

78
    Po centru z levé strany se k hlavičovému zakončení dostal v pokutovém území El Ahmadi, mířil však pouze do středu brány, kde se nacházel připravený Nienhuis, který míč dokázal zkrotit.