Slavia – Rad Bělehrad 1:2 (kon.) | Kladno – Vlašim 2:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Podbrezová 3:1 (kon.)
Rapid – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Brno – Daugava Riga 5:0 (kon.) | Slavia – Perm 0:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
3:1 (1:1)
FK Železiarne Podbrezová
Neděle 08.02.2015, 13:30Přípravný zápas

Rozhodčí ukončuje zápas za hustého sněžení. Dnešním vítězem se stává MFK Frýdek-Místek, který dokázal byl v dnešním utkání více aktivní a těžil z proměněných šancí.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště na shledanou. (15:13:19)

90+2

86
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    DANIEL JURIŠIČ přeci jenom dává gól! Literák nacentroval po rychlém protiútoku a Jurišič ze skluzu posílá míč za Periksova záda!

85
    Richnák střílel zhruba ze třiceti metrů a trefil tyč! Prepsl se stačil jen ohlídnout za touto střelou.

82
    A do třetice Jurišič! Ani teď nedokázal ve spolupráci s Židkem dostat míč do branky!

77
    O pár chvil později opět Jurišič se dostal do zakončení, nyní zakončoval hlavou a jen těsně míč míjí branku.

76
    I domácí zahrozili! Skvělý centr z nohy Ilka našel po malé teči Jurišič ale míč poslal vedle branky.

73
    Hosté zahrozili z rychlého útoku. Pančík dokázal nacentrovat do vápna domácích, tam se jeden z hostů dostal do zakončení. Míč však putuje vedle branky a domácí si mohou oddychnout.

68
    Belo si navedl ideálně míč k zakončení, jenže ten posílá pouze do středu brány, kde stojí připravený Periksa a v pohodě chytá.

64
    Domácí po vstřeleném gólu střídají. Ze hřiště odstupuje Duriška a jeho místo zaujme Coufal.

63
    Domácí si berou vedení zpět! Belo z přímého kopu našel osamoceného PETRA LITERÁKA, který hlavičkou posílá míč přesně do rohu branky!

60
    Hosté volí další střídání. Ze hřiště odchází Michal Pančík a přenechá místo Juraju Pančíkovi.

58
    Just měl ideální pozici na zakončí, bohužel pro něj a celý Frýdek, trefil pouze bránícího hráče před sebou.

46
    Také hosté střídají do druhého poločasu.
    Ze hřiště odstupuje Záhumenský a Nworach. Jejich místa zaujmou druhý poločas Harvilko a Migala.

46
    Frýdek Místek do druhého poločasu posílá nové tváře.
    Ze hřiště odchází Švrček, Staško, Matúš. Jejich místa nahradí Ilko, Hykel a Jurišič.

46

Je za námi první poločas, ve kterém byli jednoznačně nebezpečnější hráči Frýdku. Ti si vytvořili více šancí, ale dokázali vstřelit pouze jeden gól. Celý zápas doprovází husté sněžení a oba týmy se dohodli na krátké přestávce a začátku druhého poločasu.

45
    Těsně před koncem prvního poločasu Staško nacentroval a našel přesně hlavu Matúše, který jen těsně míjí branku soupeře!

Ondřej Mazur

Branky: 22. Matúš, 63. Literák, 86. Jurišič – 38. Richnák

FK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček(K)(46. Ilko), Mehremič, Židek, Literák Belo, Just, Matúš (46. Jurišič), Vašenda Dalibor, Ďuriška 64. Coufal), Staško (46. Hykel)
    Náhradníci: Coufal – Ilko, Hykel, Jurišič, Mihalek

FK Železiarne Podbrezová: Periksa – Minčič, Nosko, Pančík M. (60. Pančík J.), Hovančík, Gal, Zahumenský (46.Harvilko), Richnák, Šlapák, Nworach (46. Migala), Duda
    Náhradníci: Hanák – Kupčík, Pančík J., Podio, Ochan,Harvilko, Migala

Rozhodčí: Duda – Galásek, Zavodný