Vladivostok – Ufa 6:2 (kon.) | Novokuzněck – Omsk 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Barys 4:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Toljatti 1:2 (kon.)
N.Novgorod – HC Slovan 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Záhřeb 5:2 (kon.) | Viťaz – Soči 1:5 (kon.)

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Ale hosté přece jenom udeřili, rozdílový gól dává MICHAJL ŽUKOV a hosté se opět ujímají vedení. Asistence: Pavel Kulikov.

49:06
    Ale znovu se vylučuje, tentokrát půjde na trestnou lavici hostující hráč, a to Matt Anderson za krošček.
    Vitalij POPOV - 2:2

47:51
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    VITALIJ POPOV, po svém návratu z trestné lavice, dává veledůležitý gól Avtomobilistu, je vyrovnáno 2:2! Asistence: Pavel Zykov.

44:39
    Vitalij Popov hákuje, faulovaným S. Alševskij, hosté si zahrají přesilovou hru.
    Jevgenij GRIGORENKO - 1:2

37:28
    A hosté nedlouho poté, co se ubránili v oslabení, jdou do vedení! Po přihrávce Kalašnikova se prosazuje JEVGENIJ GRIGORENKO. Asistence: Stanislav Kalašnikov.

34:36
    Jegor Milovzorov vyloučen na dvě minuty za úder loktem, domácí si zahrají přesilovou hru.

17:46
    Další akce domácích, dlouhý pas Guseva na útočnou modrou, kde puk přebírá Megalinskij, ten zaváží puk do útočného pásma, nahazuje na branku, kde ještě tečuje Nestěrov a puk končí jen těsně nad brankou!
    Alexander NESTĚROV - 1:1

17:04
    Domácí přece jenom využívají přesilovou hru, do jejíhož konce zbývalo již pouze čtrnáct sekund, ALEXANDER NESTĚROV vyrovnává na 1.1, když v prostoru před Sudnicinem dokázal dorazit odražený kotouč do branky. Asistence: Sergej Gusev a Dmitrij Megalinskij.

15:18
    Andrej Mnichovič oslabuje svůj tým, hosté jdou do čtyř, přesilová hra pro Jekatěrinburg.

05:09
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají domácí, vyloučen je totiž hostující Stanislav Kalašnikov za krošček.
    Jegor MILOVZOROV - 0:1

02:33
    Hosté využívají přesilovou hru, během které nepustili soupeře z jeho třetiny, Jakuba Kováře překonává střelou z levého kruhu pro vhazování JEGOR MILOVZOROV. Asistence: Maxim Rybin a Andrej Ivanov.

01:53
    Prvním vyloučeným hráčem je domácí Dmitrij Megalinskij, dvě minuty za podražení, přesilová hra Neftěchimiku.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 18. Nestěrov (Gusev, Megalinskij), 48. Popov (Zykov) – 3. Milovzorov (Rybin, Ivanov), 38. Grigorenko (Kalašnikov), 55. Žukov (Kulikov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Metljuk, Antonov, Lepistö, Loginov, Gusev, Trjamkin, Viklund, Megalinskij – Mingalejev, Popov, Zykov – Golyšev, Rybakov, Simakov – Nestěrov, Lewandowski, Kozlov – Palušaj, Jemelin, Garejev
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Berezin, Rjasenskij, Pujacs, Kalašnikov, Bryncev, Jevsejenkov, Bilalov, J. Alševskij – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Anderson, Grigorenko, Sexton – Nikulin, Žukov, Rybin – S. Alševskij, Kulikov, Mnichovič

Rozhodčí: Bělov, Ravodin – Kučava, Novikov