Olomouc – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Vsetín – Letňany 3:4 (po pr.) | Slavia – Zlín 2:4 (kon.)
Havířov – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Písek 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – PZ Kladno 5:1 (kon.)
HC Plzeň – Kometa Brno 4:5 (kon.) | K. Vary – Hr. Králové 0:0 (odl.) | Liberec – Třinec 5:4 (po pr.)
Chomutov – Pardubice 4:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 7:1 (kon.) | Jihlava – Kladno 2:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:2, 2:0, 0:0 - 0:1)
Rytíři Kladno
Pátek 13.02.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu

S konstatováním, že Rytíři Kladno vyhráli na ledě Dukly Jihlava 3:2 po prodloužení, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:19:19)

Rytíři Kladno sice do zápasu vstoupili lépe, když po dvaceti minutách vedli o dvě branky, ale po dvou třetinách bylo srovnáno. Jelikož ve třetí třetině branka nepadla, rozhodovalo se v prodloužení, které ukončil 66 vteřin před cílem vítězným gólem Patrik Balcar.

63:54
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Šestašedesát vteřin před koncem prodloužení rozhoduje dnešní zápas PATRIK BALCAR, jenž napřáhl po přejetí modré a vystřelil svému týmu tři body. Asistence: Adam Kubík, David Stahl.

63:28
    Oba týmy se zatím nedostávají dále jak do středního pásma, prodloužení je hodně opatrné.

62:02
    Ofsajd Rytířů, bude se vzahovat ve středním pásmu.

61:42
    Hrabík se do rány pořádně opřel, že téměř upadl, ale Kořenář má puk ve své výstroji.

61:36
    Sledujeme boj o puk za brankou Dukly, který vyhrává Kladno.

60:01

Po základní hrací době je stav nerozhodný, uvidíme tak pětiminutové prodloužení.

60:00

59:28
    Půlmnuty před koncem je tu buly před Kořenářem, bude se vzahovat po jeho pravici. Od modré to následně zkoušel Šíma, ale Kořenář má puk ve své moci.

58:02
    Hosté ošemetnou situaci zvládli a hrají v plném počtu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešní základní hrací doby.

57:09
    V obrovské šanci byl při tlaku Dukly Peschout, který mohl vstřelit hattrick, ale ranou z mezikruží těsně minul levou tyčku. Na ukazateli stavu tak stále svítí dvě dvojky.

56:16
    Kladno se ale ihned osvobozuje.

56:02
    A Jihlava bude mít šanci na vstřelení gólu. Patrik Balcar (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

56:02
    Po rychlém kontru Dukly je posunuta branka za zády Stahla. Bude se vzahovat po jeho levici.

54:36
    Akce domácích opět nemůže pokračovat, rozhodčí vidí úmyslný ofsajd.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 28. Oščádal (Pražák, Čermák), 34. Peschout (Kolouch) – 15. Hrabík (Janeček, Kubík), 16. Šíma (Hrabík, Bláha), 64. Balcar (Kubík, Stahl)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Váňa, Pražák, Krtek, Klofáč, Smutný, Huňáček – Kolouch, Vala, Najman – Oščádal, Peschout, D. Čermák – Kousal, Mejzlík, Srnský – Berka. Trenér: Petr Svoboda
    Rytíři Kladno: Stahl (Kodad) – Havelka, Balcar, Šíma, Zelingr, Smrž, Malý, Chládek, Kiml – Řepka, J. Čermák, Borkovec – Bláha, Kubík, Hrabík – Janeček, Keszi, Patyk – Okegawa, Sagan, Pejchal. Trenér: Otakar Vejvoda

Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Horký