Carolina – Anaheim 1:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 3:2 (kon.) | Montreal – Edmonton 3:4 (po pr.)
Ottawa – Pittsburgh 4:5 (0:1 po s.n.) | Tampa – St. Louis 3:6 (kon.) | Nashville – Winnipeg 3:1 (kon.)
Minnesota – Florida 2:1 (kon.) | Colorado – NY Rangers 3:6 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:3 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:6 (0:2, 2:3, 1:1)
St. Louis Blues
Pátek 13.02.2015, 01:40 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

46:45
    Vyloučen hostující David Backes za držení právě Stamkose, domácím se nabízí jedinečná šance na snížení na rozdíl jediného gólu!

27:48
    Vylučuje se, poprvé ve druhé třetině, David Backes dostává dvě minuty za podražení, přesilová hra Tampy.

12:20
    A přesilová hra Tampy právě končí, Brett Connoly dostává dvouminutový trest za podražení Carla Gunnarssona.

11:08
    A první přesilovou hru si zahrají domácí, dvě minuty za hákování Luke Witkowskiho dostává Dmitrij Jaškin.

08:41
    Opět se vylučuje, znovu na straně Tampy, Ondřej Palát fauluje Oshieho a za podražení dostává dvouminutový trest.

04:22
    Vylučuje se, na trestnou lavici jde domácí Barberio za hraní se zlomenou hokejkou.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 29. T. Johnson (Kučerov, Stralman), 38. Connolly (Filppula), 47. Stammkos (Killorn, Stralman) – 2. Oshie (Steen), 5. Jaškin (Steen), 33. Steen (Backes), 35. Backes (Oshie, Pietrangelo), 36. Stastny (Berglund, Cole), 59. Tarasenko

Tampa Bay Lightning: Bishop (41. Vasilevskij) – Hedman, Šustr, Garrison, Witkowski, Barberio, Stralman – Filppula, Stamkos, Callahan – Palát, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Connolly, Drouin – Morrow, Boyle, Namestnikov
    St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Butler, Pietrangelo, Gunnarsson, Bouwmeester, Jackman, Cole – Steen, Backes, Oshie – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Jaškin, Stastny, Berglund – Ott, Goc, Reaves

Rozhodčí: Pollock, Hebert – Wheler, Grandt

Diváci: 18 926