Montreal – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Detroit – Winnipeg 4:5 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Columbus 6:3 (kon.)
Nashville – New Jersey 3:1 (kon.) | Minnesota – Carolina 6:3 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:5 (kon.)
Colorado – Dallas 4:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 3:1 (kon.)
Chicago – Pittsburgh 2:1 (3:2 po s.n.) | Florida – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.)

Marek Židlický (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:58
    Martin Havlát (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:56 (04:52:42)

Tři hvězdy utkání

1. Colin WILSON (NSH) 1+0
    2. Matt CULLEN (NSH) 1+1
    3. Cory SCHNEIDER (NJD) 38 zák., 3 góly, 92,1%
    Cory Schneider zastavil 67 ze 72 střel a během šesti z posledních deseti zápasů předvedl 30 nebo více zákroků.

Nashville Predators poráží na svém ledě New Jersey Devils a připisuje si páté vítězství v řadě. Na úvodní gól Matta Cullena sice odpověděl Steve Bernier, v závěru třetí třetiny se ale prosadili v rozmezí necelé minuty Colin Wilson a Craig Smith, na jejichž góly už Devils zareagovat nedokázali. Konečné skóre. Nashville Predators 3 New Jersey Devils 1.

60:00

59:49
    Mike Fisher (NSH) dostal větší trest, 5 minut hrubost.

59:49
    Eric Gelinas (NJD) dostal větší trest, 5 minut hrubost.

59:49
    Uprostřed ledové plochy se strhla bitka, po které Eric Gelinas odchází do šatny.

59:37
    Predators se snažili uklidil puk do prázdné klece, zásluhou Marka Židlického se jim to však nepodařilo.

58:23
    Cory Schneider je připraven vyjet z brány a Devils to budou zkoušet v šesti.

57:50
    Jaromír Jágr se mohl postarat o bleskovou odpověď a ještě vrátit Devils do hry, jeho střelu ale dokázal Pekka Rinne pravým betonem vyrazit mimo!
    SMITH - 3:1

57:39
    Nashville právě vstřelil branku!
    CRAIG SMITH přidává během necelé minuty druhý gól a s největší pravděpodobností rozhoduje o výhře Nashvillu Predators!! Travis Zajac nedokázal u své pravé tyče uklidit puk do bezpečí a od jeho brusle se odrazil na hokejku Craiga Smithe, který ho dorazil do brány. ASISTENCE: Matt Cullen, Mike Fisher.
    WILSON - 2:1

56:33
    Nashville předvedl nádhernou kombinaci, kterou zakončil gólem COLIN WILSON!! Mike Ribeiro skvěle našel na vzdálenější tyči Victora Bartleyho, který ještě vylepšil pozici pro Colina Wilsona a ten následně dopravil puk do prázdné brány. ASISTENCE: Victor Bartley, Mike Ribeiro.

55:36
    Mike Cammalleri vyslal na domácí bránu z pravého křídla střelu po ledě, která byla těsně před Pekka Rinnem sražena mimo.

55:12
    Mike Fisher přejel modrou čáru dříve a Craig Smith se ocitl v postavení mimo hru.

54:48
    Peter Harrold zakončil protiútok Devils střelou z pravého kruhu pro vhazování, kterou Pekka Rinne našel v lapačce!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 9. Cullen (Smith, Weber), 57. Wilson (Bartley, Ribeiro), 58. Smith (Cullen, Fisher) – 38. Bernier (Gelinas, Gomez)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Ekholm, Bartley – Bitetto, Jones – Josi, Weber (C) – Nystrom, Gaustad, Bourque – Forsberg, Jarnkrok, Beck – Cullen, Fisher (A), Smith – Wilson, Ribeiro, Neal (A).
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Gelinas, Harrold – Merrill, Židlický – Greene (A), Larsson – Zubrus, Josefson, Havlát – Ruutu, Cammalleri, Jágr – Eliáš (A), Zajac (A), Tootoo – Henrique, Gomez, Bernier.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Kevin Pollock – Brad Kovachik, Derek Amell