Montreal – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Detroit – Winnipeg 4:5 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Columbus 6:3 (kon.)
Nashville – New Jersey 3:1 (kon.) | Minnesota – Carolina 6:3 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:5 (kon.)
Colorado – Dallas 4:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 3:1 (kon.)
Chicago – Pittsburgh 2:1 (3:2 po s.n.) | Florida – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.)
Calgary Flames
3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Vancouver Canucks
Neděle 15.02.2015, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám pohodovou neděli. (06:48:01)

3. Jiří HUDLER (CGY)

O osudu utkání rozhodl ve dvaačtyřicáté minutě Lance Bouma, který po přesně nahrávce od hrazení překonal střelou do horní poloviny branky Millera. Canucks si v závěrečném dějství nevytvořili výraznější tlak, a tak dva body zůstávají zcela po zásluze na domácí půdě. Vítězstvím se Plameny bodově dotáhly na svého dnešního soupeře. Oba týmy momentálně mají pětašedesát bodů a v tabulce Západní konference jim patří sedmé a osmé místo.

60:00

59:56
    Tentokrát se Plameny osvobozují lehkým vyhozením přes celé hřiště. Z dnešní utkání si tedy odnesou dva body za vítězství v základní hrací době.

59:37
    Jooris s pomocí Backlunda dostal kotouč do středního pásma.

59:31
    Dorsett vypálil prudce z pravého křídla, Ramo jeho pokus vyrazil do rohu kluziště, kde jej sebrali domácí hráči a následně poslali přes celé hřiště až na zakázané uvolnění.

59:09
    Před závěrečným náporem si domácí kouč vzal oddechový čas, aby udělil svým svěřencům poslední pokyny.

58:52
    Radim Vrbata pálil od modré čáry. Jeho pokus však Bouma obětavě zblokoval rukavicí mimo tři tyče!

58:24
    Miller opouští bránu, Canucks to zkusí v šesti hráčích v poli.

57:44
    Glencross zkušeně vyhrál ve vlastním pásmu vhazování a společně se spoluhráči zavezl kotouč až do pásma soupeře.

57:40
    Před námi je poslední komerční přestávka utkání. Hráči mají šanci nabrat před závěrečným náporem poslední síly.

57:33
    Sbisa bohužel pro Canucks nezachytil prudkou přihrávku směřující na útočnou modrou. Hosté se tak připravili o dobrých dvacet sekund, které mohli jinak věnovat závěrečné útočné aktivitě.

57:15
    David Jones aktivně napadá rozehrávku soupeře.

56:28
    Dobrou práci za vancouverskou brankou odvedl Mason Raymond. Jeho finální nahrávka však nebyla tak dobrá, jako předešlá individuální akce, kdy se zbavil dvou beků.

56:19
    Canucks sice zásluhou Veye vyhráli vhazování, ze třetiny se ovšem dostat nedokázali. Miller navíc musel po dalším nahození přikrýt kotouč lapačkou.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 27. Monahan (Gaudreau, Hudler), 32. Monahan (Hudler, Englalnd), 42. Bouma (Jones, Wideman) – 17. Kenins (Hansen, Horvat), 38. Vey (Higgins)

Calgary Flames: Miller (Lack) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bouma, Backlund, Jones – Glencross, Jooris, Raymond – Byron, Stajan, Colborne
    Vancouver Canucks: Ramo (Hiller) – Edler, Tanev, Hamhuis, Sbisa, Stanton, Clendening – D. Sedin, H. Sedin, Burrows – Higgins, Vey, Vrbata – Dorsett, Matthias, Kassian – Kenins, Horvat, Hansen

Rozhodčí: Sutherland, Leggo – Sharrers, Devorski

Diváci: 19 289