Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.)
Jaroslavl – Soči 1:2 (po pr.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 2:1 (2:0 po s.n.)
CSKA Moskva
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Dynamo Moskva
Neděle 15.02.2015, 15:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Československá stopa

Ondřej Němec (MOS) – (0+0), 2 střely, 12:26 čas na ledě (17:59:15)

Dnešní utkání vyhrálo Dinamo, která dokázalo využít dvě šance. Nicméně bych řekl, že utkání patřilo brankářům, který vytahovali zákroky z říše snů! Bitvu o Moskvu získalo tedy hostující mužstvo! Musím přiznat, že hokej se hrál hodně atraktivní a musel se líbit.

60:00

59:00
    Domácí brankář míří na střídačku.

58:51
    Oddechový čas pro domácí.

58:51
    CSKA dostává puk do středního pásma, ale bohužel už potřebuje střídat.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

57:34
    Dalším vyloučeným je Panin, který nejspíše rozhoduje o vítězi.

56:44
    Hostující hráči už se nikam neženou a před vlastním brankářem hrají zodpovědně.

56:00
    Vypadá to, že dnes vyhrají hosté, jelikož čas se CSKA rychle krátí.

55:19
    Dinamo bylo pod tlakem a raději vyhodil na zakázané uvolnění.
    Bitka

54:51
    Oba kohouti jsou již na trestné lavici a vyfasovali větší trest. Na trestnou lavici jde ještě Karpov a také Mamin. Všichni dostávají 2+2 minuty za hrubost.

Arťuchin dal co proto Osipovi, který odjíždí na střídačku zakrvácený!

54:26
    A další bitka a opět hromadná.

53:55
    Na střelu Muršaka Jerjomenko dobře viděl a opět přerušuje hru.

53:33
    Jenže CSKA dlouho Dinamo hrát nenechalo a už jsou opět u puku domácí.

53:04
    Domácí hráči protečovali hru do útočné třetiny, ale hra se rychle otáčí na druhou stranu.

52:21

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 27. Karsums (Masaljov, Cvetkov), 45. Daugavins (Osipov, Kokarev)

CSKA Moskva: Galimov (22. Sorokin) – Denisov, Zajcev, Němec, Kiselevič, Panin, Jegoršev – Grigorenko, Radulov, Da Coste – Muršak, Hjalmarsson, Volkov – Stas, Mamin, Makarov – Korotkov, Žarkov, Arťuchin – Kvartalnov.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Višněvskij, Robinson, Jalasvaara, Solovjov, Sinicin, Mironov, Osipov – Daugaviňš, Kokarev, Gorovikov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Volkov, Žerděv, Mosaljov – Glazačev, Sopin, Dugin.

Rozhodčí: Jeřábek, Ravodin – Šeljanin, Šikanov