Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.)
Jaroslavl – Soči 1:2 (po pr.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 2:1 (2:0 po s.n.)
Severstal Čerepovec
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
HC Slovan Bratislava
Neděle 15.02.2015, 15:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Já Vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek nedělního odpoledne. (17:31:12)

Sloveská stopa v utkání:
    Ladislav Nagy – 1+1, 3 střely, čas na ledě 26:01

Statistiky utkání:
    Střely na branku – 33:28
    Zásahy brankářů – 26:29
    Vyloučení – 5:9

Je za námi utkání mezi Severstalem Čerepovec a Slovanem Bratislava, ve kterém domácí vítězí 4:2. Po úvodní bezbrankové třetině jsme v té druhé viděli dvě branky do síťě Bratislavy, o které se postarali Karaglickij a Monachov. V úvodu třetí části se hostům zásluhou Nagyho podařilo snížit, ale o několik minut později se domácí dostali opět do dvoubrankového vedení díky Černovovi. Za dvě minuty bylo opět sníženo, když se trefil hostující Tičar, ale definitivní rozhodnutí přinesla až přesilová hra domácích, ve které se trefil Jevgenij Kovyršin a uzavřel skore na konečných 4:2. Domácí tedy podle předpokladů zvítězili, zatímco hosté jdou od jedné porážky ke druhé.

60:00

59:29
    Domácí drží puk v rohu a šetří čas.

59:02
    Hostům se ale ani v šesti nedaří rozvrátit obranu domácích.

58:39
    Hosté zkoušejí hru bez brankáře.

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny a domácí míří za třemi body.

56:56
    Před brakou se s pukem otáčel Thuresson, ale jeho střela končí pouze v lapačce brankáře Slovanu.

55:40
    V dobré šanci domácí Nikoncev, ale Backlund se skvěle přesunul a dokázal jeho pokus eliminovat.

54:52
    Domácí kontrolují závěr zápasu a nepouštějí hosty na kotouč.
    Jevgenij KOVYRŠIN - 4:2

54:13
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovku a jsou velice blízko vítězství v dnešním utkání. JEVGENIJ KOVYRŠIN si vybruslil zpoza branky a s pomocí zad obránce Kozáka dostal puk za Backlunda – 4:2! Bez asistence.

53:56
    Oddechový čas pro domácí.

53:56
    Komplikace pro hosty. Vyloučen jejich kapitán Milan Bartovič na 2 minuty za sekání.

53:43
    Hosté nyní diktují tempo hry a chystají se k závěrečnému náporu dnešního utkání.

52:30
    Domácí přestáli nejtěžší okamžiky utkání a stále tak především díky Štěpánkovi drží jednobrankový náskok.

52:19

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 26. Karaglickij (Mons), 31. Monachov (Stasenko, Kupcov), 48. Černov (Mons, Karaglickij), 55. Kovyršin – 42. Nagy (Tičar), 50. Tičar (Nagy, Sersen)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Šinin, Arzamascev, Urbom, Chochlov, Stasenko, Pyett, Lukin – Trunyjov, Trubačov, Thuresson – Kazakovcev, Kovyršin, Buchněvič – Kagarlickij, Černov, Mons – Nikoncev, Berdnikov, Monachov. Trenér: I.Petrov
    HC Slovan Bratislava: Backlund (Godla) – Sersen, Baranka, Brejčák, Barker, Kozák, Mihálik – Nagy, Murley, Hudáček – Netík, Tičar, Kudrna – Rehák, Surový, Bartovič – Lunter, White. Trenér: P. Matikainen

Rozhodčí: Gashilov, Gusev – Alyoshin, Sazonov