Lokeren – Mouscron 1:0 (kon.) | Oostende – Charleroi 1:3 (kon.) | Kortrijk – Westerlo 6:0 (kon.)
Cercle Brugge – Waregem 2:2 (kon.)
Cercle Brugge KSV
2:2 (0:2)
SV Zulte-Waregem
Sobota 21.02.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a týmy Cercle Brugge KSV a SV Zulte-Waregem se nakonec rozcházejí smírně 2:2. Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji a jejich tlak se časem vyplatil. V 72. minutě se trefil Kabananga a Brugge bylo v kontaktu. V 76. minutě byla po faulu na Kabanangu odpískána penalta, kterou o minutu déle proměnil Sukuta-Pasu. V 81. minutě byl navíc vyloučen Skulason a hosté dohrávali v devíti. Závěr utkání ale dokázali ubránit a udrželi tak remízu 2:2. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a na shlednou. (21:58:15)

90+4

90+1
    Poslední dnešní změna, Troisi uvolnil Trajkovskimu.

88
    Střídání Zulte – odešel Kaya, kterého nahradil Gimbert.

86
    Cornelis měl zablokovanou střelu a následně Sukuta-Pasu přestřelil. Závěr bude pro Zulte ještě hodně těžký.

85
    Cercle teď dopravilo balón do sítě, ale už předtím byl odpískán ofsajd.

84
    Aneke dostal za faul na Kabanangu žlutou kartu.

84
    Kabanangu nezastavil Aneke a dál pokračoval Buyl, ale na něj se obránci Zulte vrhli jako supi a zakončit tak nedokázal.

82
    Hosté poprvé střídají, hřiště opustil Rossi a do hry se zapojuje Aneke.

81
    Hosté zahrávali přímý kop, Skulason v souboji prudce odstrčil Cornelise a sudí Laforge mu udělil červenou kartu.
    Richard SUKUTA-PASU - 2:2

77
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    RICHARD SUKUTA-PASU s přehledem penaltu proměnil a vyrovnal na 2:2!

76
    Byla nařízena penalta pro Cercle.

76
    D'Haene fauluje v šestnáctce Kabanangu a je potrestaný žlutou kartou.

75
    Zulte se také dostalo do zakončení a Werner na poslední chvílí zasahoval nohou.

75
    Cissako obdržel žlutou kartu.
    Junior KABANANGA - 1:2

72
    Bačelič-Grgič přehodil obranu a k balónu se dostal JUNIOR KABANANGA, který si balón zpracoval a překonal Bossuta, čímž snížil na 1:2.

70
    Bourdin podrazil Rossiho a Werner vyběhl za rozhodčím, výsledek byl žlutá karta pro gólmana Wernera.

69
    Poslední střídání na lavičce Cercle, Martens přenechává místo Bačeliči-Grgičovi.

68
    Caenepeel upadl bez cizího zavinění a dostává proto žlutou kartu pro simulování.

64
    Maertens fauloval Kayu a vidí za to žlutou kartu.

61
    Cornelis upadl v šestnáctce a dožadoval se penalty, sudí Laforge se ale jen usmál.

60
    Je za námi hodina hry a hosté stále vedou 2:0. I v deseti se Zulte zatím drží, Cercle tlačí, ale na obranu hostů si zatám nepřišli.

57
    Cornelis prošel vápnem a hledal své spoluhráče před Bossutem, Sukuta-Pasu měl k balónu nejblíže, ale ani on na něj nakonec nedosáhl.

54
    Oblouček do šestnáctky skončil na kopačkách bránících hráčů Waregemu.

53
    Kabananga si řekl o faul a Cercle rozehrává další standartní situaci.

52
    Bourdin si ohlídal ofsajdové postavení a sám před Bossutem hlavičkoval přímo do míst, kde se nacházel gólman.

50
    Rossi přistrčil Maertense a je potrestaný žlutou kartou.

49
    Cercle chce vyrovnat a snaží se útočit, Zulte se ale stáhlo a dobře betonuje.

46
    Domácí do druhé půle vstupují se dvěmi změnami, místo Buysseho a Van Ackera nastupují Sukuta-Pasu a Caenepeel.

46

První poločas je za námi a hosté vedou 2:0. Domácí byli v samém úvodu aktivnější, ale Zulte brzy získalo převahu. V 19. minutě se po standartním kopu trefil Jorgensen a hosté vedli 1:0. Tlak hostů stále rostl a po velkých šancích se ve 44. minutě se štěstím prosadil Kaya. Minutu na to se zbytečně nechal vyloučit Cordaro a oslabil tak svů tým. Uvidíme, jestli hosté dokáží své dvoubrankové vedení uhájit i v deseti. Druhý poločas začíná přibližně ve 21:05.

45+1

45
    Cordaro zajel pod nohy D'Haenemu, který se skácel k zemi. Hlavní arbitr Laforge neváhal a Cordarovi ukázal červenou kartu!
    Onur KAYA - 0:2

44
    Waregem právě vstřelil branku!
    Po špatném odkopu domácích zachytil balón Cissako, který si všiml na levé straně volného ONURA KAYA, jehož střela byla tečována a Werner na změnu směru nedokázal zareagovat. 0:2!

42
    Hosté se hnali dopředu a Werner musel ven z branky, Rossi se jen o chvíli nedostal k zakončení, kdy mohl střílet do prázdné branky.

41
    Rossiho dobrá střela vyděsila Wernera.

39
    Další rohový kop domácích nestál skoro ani za zmínku, odražený balón se dostal k Van Ackerovi, který netrefil ideálně.

36
    Cercle rozehrávalo přímý kop a nenápadný centr, který Dussenne lehce tečoval skončil jen pár centimetrů vedle branky.

35
    Pohledná kombinace hostů na krátké vzdálenosti přinesla Cordarovu nádhernou střelu, po které se Werner musel hodně natahovat a tasit luxusní zákrok.

32
    D'Haene si pohlídal Kabanangu za svými zády a do zakončení ho nepustil.

30
    Ekangamene kombinoval s Cordarem, druhý jmenovaný poslal balón do šestnáctky přímo na Wernera.

27
    Bossut musel zasahovat proti střele Buyla, ten byl ale pod velkým úhlem a střela se mu zas tak nepovedla.

25
    Cornelis krásně obehrál Kayu na pravé straně, následný posun balónu do vápna skončil v bílé zdi.

23
    Domácí inkasovaná branka poznamenala, hosté je teď přehrávají po všech stránkách.
    Jesper JORGENSEN - 0:1

19
    Domácí podcenili bránění, Cissako našel JESPERA JORGENSENA, který nezaváhal a poslal Zulte do vedení 1:0.

17
    Přesný centr na Kabanangu, který byl málo důrazný a Bossut tak neměl větší problémy.

16
    Cissako fauluje a domácí se přímým kopem zase dostanou před Bossuta.

15
    Domácí teď Zulte zamkli v obraně, dlouze kombinují, ale bez střel.

13
    Další pěkná střela, Kabananga se protáhl do šestnáctky a šajtlí se snažil najít skulinku u pravé tyče.

10
    Rossi zbytečně na polovině soupeře fauloval a odevzdal tak balón hráčům Cercle.

8
    Přetažený centr na zadní tyč našel Van Ackera, ten vracel do šestnáctky, kde už hráli pouze hosté.

7
    D'Haene nabil Kabanangovi, jehož ránu obrana vyrazila na roh.

5
    Zulte se poprvé ocitlo v šanci, Skulason našel ulicí Troisiho, který obloučkem přehazoval Wernera, ale přehodil i bránu.

2
    Z úvodu utkání jsou oba týmy opatrní, domácí zatím měli balón více pod svou kontrolou.

1

Cercle Brugge KSV: Werner – Cornelis, Dussenne, Bourdin, Buysse – Van Acker, Martens, Maertens – D'Haene, Kabananga, Buyl
    Náhradníci: Smolders, Bačelič-Grgič, Van Damme, Sukuta-Pasu, Verkindere, Dewaele, Caenepeel

SV Zulte-Waregem: Bossut – Mendy, D'Haene, Kaya – Cissako, Jorgensen, Ekangamene – Cordaro, Skulason – Troisi, Rossi
    Náhradníci: Trajkovski, Gimbert, Benteke, Hazard, Bruzzese, Aneke, Brebels

Rozhodčí: Laforge – De Rocker, Lescalier.

Dobrý den, vítám Vás u online reportáže belgické Jupiler Pro League. V dnešním zápase 27. kola se nám představí domácí tým Cercle Brugge KSV a hosté SV Zulte-Waregem. Domácí hráči se stále trápí, dosud nasbírali 23 bodů, což je řadí na předposlední příčku. Hosté na tom ale nejsou o mnoho lépe, na svém kontě mají 30 bodů a jsou desátí. Vzájemný zápas z konce října vyhrál na hřišti Zulte dnes domácí celek 2:1, dnes je i tak favoritem Waregem. Uvidíme, zda to hosté na hřišti Cercle zvládnou. Zápas začíná ve 20:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.