Braga – Nacional 3:1 (kon.) | Setúbal – Penafiel 0:1 (kon.) | Moreirense – Benfica 1:3 (kon.)
SC Braga
3:1 (0:1)
CD Nacional
Sobota 21.02.2015, 18:00 • Estádio AXA, Braga • Portugalská Primeira Liga

Dnešní utkání je u konce! SC Braga dokázala otočit utkánís CD Nacional a vyhrála 3:1!

Po první poločase překvapivě vede hostující Nacional, který ale byl povětšinu poločasu lepším týmem. Ve 22. minutě se dostal do vedení zásluhou Tiaga Rodriguese, který krásně vymetl šibenici branky Matheuse.

Do druhé půle ale vstoupila jiná Braga, ta už v 50. minutě srovnala zásluhou Pedra Santose. Po čtyřech minutách už domácí dokonce vedli, když střelu Zé Luise dorazil Rubén Micael. Minutu poté obdržel červenou kartu hostující Correia a z následného přímého kopu se krásně trefil Salvador Agra.

Domácí tak rozhodli o svém vítězství v devíti minutách!

STATISTIKY ZÁPASU

Držení míče – 55% – 45%
    Střely na branku – 4 – 2
    Střely mimo – 3 – 5
    Rohové kopy – 5 – 8
    Zásahy gólmanů – 1 – 1

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) fotbalového onlajnu se na vás těším brzy nashledanou! (20:05:31)

90+3

90+3
    Na druhé straně zase dostal ideální míč na pravou stranu Agra, který odcentroval Marcal ale jeho ránu ztečoval na roh.

90+2
    Rodriguesovi se rozehrávka ale vůbec nepovedla a odkopávat bude Mateus.

90+2
    Právě Baiano fauloval u rohového praporku Rodriguese a hosté mají k dispozici ještě volný přímý kop.

90+1
    Ghazal teď uvolnil Matiase na levé straně, ten ale s centrem otálel a přistoupil k němu Baiano, který ho o míč obral.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty!

88
    Utkání se již spíše dohrává, momentálně mají míč na svých kopačkách fotbalisté Bragy.

87
    Hra ale pokračovala a dopředu mířil Matias, který nasadil jesličky Pintovi a upadl! Měl ale smůlu, že hlavní arbitr stál blízko a jeho simulaci vidětl! Zasloužená žlutá karta!

86
    Marcal teď rozehrával rohový kop, jeho centr byl přetažený ale na druhé straně se do něj opřel Matias, který odrazem od země napálil míč do obličeje Pedro Santose.

85
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Zé Luis, přichází Alan.

84
    Rohový kop se kopal i na druhé straně. Agra rozehrál nakrátko s Danilem, ten poslal přízemní centr do vápna. Marcal ale míč odkopl do bezpečí.

83
    Danilo teď zablokoval míč na rohový kop. Toho se ujal Rodrigues, centr se mu ale vůbec nepovedl a domácí míří do rychlého protiútoku.

82
    Danilo se pokoušel vysunout nabíhajícího Santose, to by ale nesměl pokazil přihrávku a "přihrát" Ghazalovi.

81
    Tiba odešel za postranní čáru. Mezitím rozehrál rohový kop Matias, jehož centr se snášel na malé vápno. Matheus ale míč vyboxoval.

80
    Na trávníku teď zůstal ležet Pedro Tiba, kterého srazil k zemi Rodrigues. K domácímu hráči přicházejí lékaři.

79
    Nacional teď kombinuje na své polovině. Nově příchozí Éder má zjevně hodně si a proti velmi aktivně napadá. Sám toho ale příliš nezmůže.

78
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Micael, přichází Éder.

76
    Zé Luis si teď na hrotu příliš nerozuměl se Silvou, i proto míč skončil u brankáře Silvy.