Braga – Nacional 3:1 (kon.) | Setúbal – Penafiel 0:1 (kon.) | Moreirense – Benfica 1:3 (kon.)

87
    Hra ale pokračovala a dopředu mířil Matias, který nasadil jesličky Pintovi a upadl! Měl ale smůlu, že hlavní arbitr stál blízko a jeho simulaci vidětl! Zasloužená žlutá karta!

85
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Zé Luis, přichází Alan.

78
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Micael, přichází Éder.
    Situace ve vápně Bragy

71
    Rodrigues nacentroval míč přímo na malé vápno, kde se chystal míč lapil Matheus. Tomu ale hodně nešikovně bránil Pinto a míč byl rázem volný na brankovišti. Pinto naštěstí pro domácí ubránil Ghazala, aby se k míči nedostal.

67
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází João, přichází Tiquinho.

64
    Domácí teď docílili čtvrté branky, avšak hlavní arbitr odpískal faul jednomu z hráčů domácích. Dle opakovaných záběrů ale nemohu přijít kterému.

62
    Střídající Fofana teď velmi silně odstrčil Agru a po právu vidí žlutou kartu!

61
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Aurélio, přichází Fofana.
    Salvador AGRA - 3:1

59
    Braga právě vstřelila branku!
    Opravdu nemám slov! Braga první poločas nehrála vůbec dobře, teď ale po necelých 15 minutách druhého poločasu vede 3:1! Exekuce standardní situace se ujal SALVADOR AGRA, který to už lépe trefit nemohl!
    Zákrok Cprreaia na Zé Luise

57
    Tak to je neuvěřitelné, co domácí stihli za posledních sedm minut! Po dvou brankách teď dostává červenou kartu hostující Correia za zákrok na Zé Luise. Penalta z toho sice nebude, ale zajímavá standardní situace ano!
    Rubén MICAEL - 2:1

54
    A domácí už vedou! Na levé straně odvedl výbornou práci Tiba, který ve vápně našel Zé Luise, ten střelou z první trefil pouze Silvu. K dorážce se ale dostal RUBÉN MICAEL, který posílá Bragu do vedení!
    Nafilmovaný pád Santose

52
    Santos teď předvedl výbornou individuální akci, kdy se protáhl kolem Rodriguese. Poté si šel viditelně pro penaltu a zahákl si nohu o Marcala a spadl. Rozhodčí mu tuto "fintičku" nezbaštil a uděluje mu žlutou kartu!
    Pedro SANTOS - 1:1

50
    No a domácí vyrovnávají! Rozehrávky volného přímého kopu se ujal PEDRO SANTOS, který odcentroval do vápna, tam míč nikdo nezasáhl, ten ovšem doskákal až do sítě!

50
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Abreu, přichází Wagner.

50
    Abreu měl teď nějaké slovní připomínky směrem k hlavnímu rozhodčímu a vidí žlutou kartu!

40
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ferreira, přichází Agra.
    Hlavička Ghazala mířila mimo

39
    Pedro Santos fauloval Aurélia a domácí zahrávali volný přímý kop! Rozehrávky se ujal Rodrigues, který našel ve vápně hlavu Ghazala, který ale minul Matheusovu branku!

30
    Matias teď začal utíkat Djavanu Ferreirovi, který ho lehce stáhl a vidí žlutou kartu!
    Tiago RODRIGUES - 0:1

22
    Nacional právě vstřelil branku!
    No tak to byl fotbalová paráda! Nacinal se dostává do vedení! Ghazal vybojoval míč na hranici vápna a předal ho TIAGU RODRIGUESOVI, která nádhernou ranou dává na 0:1!

14
    Rodrigues to zkusil podruhé, tentokrát dostal více prostoru a z dobrých 25 metrů vypálil. Jeho rána proletěla těsně mimo branky Matheuse!