Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 3:4 (po pr.) | K. Vary – Zlín 3:4 (0:1 po s.n.)
Sparta – Pardubice 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 6:3 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:2 (kon.)
Litvínov – Vítkovice 5:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:4 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 22.02.2015, 15:30 • Home Monitoring Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

61:40
    Velká příležitost pro Liberec! Za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Dominik Boháč (PLZ).

54:09
    Radim Šimek (LIB) úmyslně posouval svou branku, díky čemuž je vyloučen na dvě minuty. Škodovka tak má šanci strhnout vedení na svou stranu!

50:54
    Jan Schleiss (PLZ) je navíc vyloučen za hru vysokou holí. Situace se tak domácím značně komplikuje!

41:52
    Šance pro Tygry na srovnání. Za vysokou hůl je vyloučen Dominik Boháč (PLZ).

20:36
    Kratěna byl v dobré šanci zahákován Petrem Gřegořkem (LIB). Hrát se tedy bude nadále ve čtyřech, poté přijde 45 sekund dlouhá přesilová hra Plzně 5 na 4.

19:51
    Mário Bližňák (PLZ) trefil svou holí soupeře do obličeje, inkasuje tedy dvouminutový trest.

18:26
    Druhá přesilovka pro Plzeň, Jaroslav Balaštík (LIB) se provinil krosčekem.

09:54
    Jeden z nejtrestanějších hráčů ligy Petr Jelínek (LIB) si do kolonky trestných minut zapíše dvouminutový trest za hrubost a desetiminutový trest za nesportovní chování. Menší trest odsedí Martin Bakoš.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 8. Johnson (Simon, J. Sýkora), 9. Bližňák (Schleiss, Kratěna), 36. Simon (Kratěna, Jeřábek) – 14. Vampola (Gřegořek), 38. Jelínek (Šimek), 51. Šimek (Jelínek, Balaštík), 64. Filippi (Šimek)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Sklenička, Mozík, Jeřábek "A", Kadlec "A", Boháč, Kubka, Marcel – Schleiss, Bližňák, Kratěna "C" – Johnson, Simon, J. Sýkora – Lev, T. Sýkora, Balej – Kubalík, Hollweg
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Vaněček) – Gřegořek "A", Šimek, Plutnar, Derner, Vitásek, Ulrych, Výtisk "C" – Bulík, Vampola "A", Bulíč – Urban, Filippi, Valský – Krenželok, Jelínek, Balaštík – Bakoš, Vlach

Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Bláha, Charvát