Charleroi – Lokeren 1:0 (kon.) | Waregem – Mechelen 2:3 (kon.) | Lierse – Genk 0:2 (kon.)
Westerlo – Oostende 3:0 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:3 (2:1)
YR KV Mechelen
Sobota 28.02.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a hosté YR KV Mechelen nakonec poráží domácí SV Zulte-Waregem 3:2. Do druhého poločasu sice vstupovali domácí s vedením 2:1 a první minuty po přestávce byli aktivnější, ale i tak se v 60. minutě prosadil De Witte. Následně se hra zpomalila a vyrovnala a začala se kouskovat. V 78. minutě se ale bleskově po svém příchodě trefil Verbier a poslal Mechelen do vedení. Ten jednobrankový náskok udržel, a proto dnes vítězí 3:2. Ode mě je to dneska vše, loučím se s Vámi a na shledanou. (21:59:03)

90+3

90+2
    Domácí si s obranou rady nevědí a navíc musí čelit útokům.

90
    Anekemu utekl míč a zatáhl Hanniho za dres. Je potrestaný žlutou kartou.

89
    Ekangamene střílel, trefil pouze chumel hráčů před sebou.

87
    Hosté se už pomalu stahují a Zulte dává vše na útok.

84
    Hosté si nehlídají pouze výsledek, ale i hrají offensivně!

83
    Poslední dnešní střídání, u domácích odchází Jorgensen a na poslední minuty nastupuje Benteke.

81
    Hanni s Wolskim běželi do protiútoku a první jmenovaný byl v gólové příležitosti, ovšem nastřelil pouze Bossuta.

78
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Veselinovič si všiml zapomenutého NICOLASE VERDIERA, kterého neuhlídal Brebels a tento hráč, co před chvílí přišel na trávník, posílá poprvé v tomto zápase Mechelen do vedení! 2 – 3.

77
    Oba týmy střídají, domácí stahují Verboom a do hry posílají Ekangameneho. Hosté střídají Naessense na úkor Verdiera.

74
    Wolski fauluje a vidí žlutou kartu.

73
    Domácí se stále snaží dostat do vedení, Brebels to zkusil teď z dálky.

71
    Troisi v útoku zbytečně fauloval, ke hře se vrací Mechelen.

68
    Hanni byl v dobré střelecké pozici, posunul si balón na levačku a trefil tyč!

65
    Domácí v druhé půli sice byli aktivnější, ale i tak inkasovali branku. Hosté se navíc po vstřelené brance zase více tlačí do útoku.

62
    Vzápětí je tu druhá změna, Matthys přenechává místo Paulussenovi.

61
    Hosté střídají, odchází Van Damme, kterého nahradil Wolski.

60
    SETH DE WITTE vyrovnává na 2:2! Vyskočil nejvýše na rohový kop Matthyse a na zadní tyči překonal Bossuta.