Pardubice – Čáslav 2:0 (kon.) | Třinec – Karviná 0:2 (kon.) | Žilina – Frýdek-Místek 1:1 (kon.)
Vlašim – Sokolov 0:1 (kon.) | HFK Olomouc – Znojmo 0:1 (kon.) | Štěchovice – Neratovice 0:1 (kon.)

87
    Třinec tlačí, ale obrana Karviný je zatím pozorná a nepouští domácí do zakončení.

85
    Dedič se dostal k hlavičce po centru z levé strany, ale Lipčák skvěle míč vyrazil na rohový kop.

83
    Třinec se snažil rychle odpovědět na druhou branku hostů, ale střela Joukla skončila vysoko nad brankou.

80
    Karviná právě vstřelila branku!
    Karviná jde do vedení 0:2! Rychlý protiútok zakončil střelou k tyči DANIEL TARCZAL.

75
    Třinec se snaží rychle přistupovat k hráčům, ale zatím bez získaného míče.

72
    Hosté jdou do vedení! JAN HATOK se dostal k míči a z velké dálky dává krásný gól. 1:0!

69
    Dedič se dostal do zakončení, ale jeho střela byla zblokovaná na rohový kop.

66
    Třinec se snaží, ale jejich snaha zatím nevedla k nějaké vetší příležitosti.

63
    Ceplák přišel o míč u vápna a hosté se snaží jít do rychlého útoku.

61
    Ve hře teď bylo vidět několik ostrých zákroků, ale rozhodčí zatím pouští nečisté zákroky.

58
    Ve hře je znovu mnoho nepřesností a hra se především odehrává ve středu hřiště.

53
    Třinec měl volný kop z pravé strany, ale centr se nepovedl a hosté mají míč ve své moci.

49
    Ceplák upadl ve vápně a dožadoval se penalty, ale rozhodčí zůstává v klidu.

46

Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme neviděli žádnou branku. Uvidíme zda nám druhý poločas nějakou branku nabídne. Druhý poločas začne přibližně v 13:01.