Chievo Verona
0:0 (0:0)
AC Milán
Sobota 28.02.2015, 21:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (22:58:41)

Je konec! Na góly jsme v tomto zápase čekali marně. Ve druhém poločase jsme sice několik šancí viděli, ale celkově vzato se konečnému výsledek vzhledem k obrazu hry nelze příliš divit. AC drželo častěji míč, ale po většinu času zcela neškodným způsobem. Konečný výsledek 0:0 lze označit za spravedlivý.

90+4

90+4
    Domácí se nakonec dostali jen k jedné zblokované střele a následně se na útočné polovině dopustili faulu. Milán však opět nevyužil příležitosti zaútočit a míč skončil záhy v autu. Vhazovat budou domácí.

90+3
    Hosté rychle přišli o míč a vepředu už je opět Chievo.

90+3
    Balón však nakonec skončil v zámezí a odkopávat bude Diego López. Oba týmy mají poslední dvě minuty na to, aby něco udělaly s bezbrankovým stavem.

90+2
    Z levé strany teď centry před bránu opakovaně hrozí Chievo, které je stále u míče.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Hosté se snaží hnát do útoku, ale kupí jednu nepřesnost za druhou a Chievo se v pohodě brání.

88
    Hosté zachytili rozehrávku Chieva, nabíhající Pazzini dostal dobrou kolmici a řítil se s míčem do vápna, kde ho však parádním čistým skluzem zpacifikoval Dainelli.

87
    Hosté kombinovali s míčem u pokutového území Chieva, ale Bonera si v souboji pomohl útočným faulem.

85
    Žlutou kartu dostává Luca Antonelli (AC Milán).

84
    Domácí rozehrávali z poloviny hřiště, ale u míče dlouho nezůstali, jelikož se Schelotto marně snažil zastihnout nakopnutý balón na hrací ploše.

83
    Chievo se snaží nedostávat pod tlak a v těchto chvílích hraje s AC vyrovnanou partii. Závěr zápasu se nezadržitelně blíží a každou minutou se zvyšuje pravděpodobnost, že utkání nakonec skončí bezgólovou remízou.

82
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Ivan Radovanović.

80
    Centrovaný míč však letěl pouze přímo do náruče brankáře Bizzarriho.

79
    Po zpětné přihrávce střílel zpoza vápna Ménez, jehož pokus byl sražen na rohový kop.