Arnhem – Zwolle 2:1 (kon.) | Alkmaar – Willem II 2:0 (kon.) | Twente – Breda 1:1 (kon.)
Cambuur – Heracles 1:0 (kon.)
AZ Alkmaar
2:0 (1:0)
Willem II Tilburg
Sobota 28.02.2015, 19:45 • AFAS Stadion • Nizozemská Eredivisie

Dnes je to ode mě vše, děkuji za pozornost a mějte pohodový sobotní večer a užijte si zbytek víkendu. Na další on-line přenosy u fotbalové nizozemské ligy Eredivisie se spolu s Vámi těší Jan Volf.

Dnešní utkání sledovalo 16341 diváků.

Alkmaar začal druhý poločas o mnoho lépe. Bylo vidět, že mu pomohla branka do šatny. Prvních 10-12 minut druhého poločasu bylo báječných. Častá střelba, rychlý přechod, přesná kombinace. Paráda. Pak se stroj trochu zadrhl, ale Tilburgu toho v porovnání s prvním poločasem tolik nepovolil. V první půlce se domácí ocitali pod palbou často. Alkmaar na konci druhé půle, když šlo do "tuhého" zvolil taktiku nepustit soupeře k míči a ta slavila výhru a tři body. V 93. minutě ještě korunoval vítězství 2:0 dos Santos.

Alkmaar právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DABNEY DOS SANTOS SOUZA. Po riskantní hře Tilburgu, který vložil vše na jednu kartu, tzv. All In, se prosazuje z protiútoku právě záložník AZ DOS SANTOS po přihrávce Berghuise, který odrazil míč o brankáře Lamproua a prázdná brána už zívala na tohoto nizozemského záložníka.

90+1
    Tilburg má problémy dostat se k delší kombinaci, natož aby něco vymýšlel před brankou domácích.

90
    Rozhodčí Serdar Gozubuyuk nastaví tři minuty.

89
    Tohle už nevypadá s hosty dobře, Alkmaar drží míč a dává si záležet na přihrávkách.

87
    Dva rohy, které k ničemu důležitému nevedly. První zahrával Wuytens, druhý Messaoud.

87
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Terell Ondaan, přichází Robert Braber.

86
    Nepřímý kop se nevydařil. Willem to bude muset zkoušet znova ve zbývajících minutách.

86
    Žlutou kartu dostává Ridgeciano Haps (AZ Alkmaar).

86
    Další nepřímý kop, tentokráte zahrávaný zprava po faulu Hapse na Pluima.

84
    Žlutou kartu dostává Mattias Johansson (AZ Alkmaar).

84
    Tilburg se snaží dobýt polovinu domácích. Zkouší to všelijak. Moc času už nezbývá.