Pardubice – Čáslav 2:0 (kon.) | Třinec – Karviná 0:2 (kon.) | Žilina – Frýdek-Místek 1:1 (kon.)
Vlašim – Sokolov 0:1 (kon.) | HFK Olomouc – Znojmo 0:1 (kon.) | Štěchovice – Neratovice 0:1 (kon.)
FK Pardubice
2:0 (1:0)
FK Čáslav
Sobota 28.02.2015, 10:15 • Srch • Přípravný zápas

Je tu konec dnešního utkání, které nabídlo příchozím divákům pohled na klasické přípravné utkání. Domácí nakonec díky brankám ze závěru obou poločasů dokázali zvítězit 2:0. (12:04:28)

90

87
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Po standardní situaci se prosazuje přesnou střelou FILIP KOPŘIVA.

74
    Domácí střídají: Frydrycha v brance nahrazuje Ptáček.

65
    Dnešnímu utkání přihlíží 90 diváků.

62
    Hosté střídají brankáře. Stehna nahrazuje na zbytek utkání Dastych.

59
    Domácí tým střídá: dolů jde Řezníček, Záviška a Fikejz, které nahrazují na zbylé minuty Kim, Dostálek a Petráček.

46
    Domácí střídají: hřiště opustili Fusek a Vencl, místo nich nastupují Fousek a Kopřiva.

46

45

42
    Vojtěch Kakrda táhl akci domácího celku po straně hřiště a celou akci zakončil přihrávkou pod sebe na JANA JEŘÁBKA, který dokázal překonat brankáře čáslavského celku.

20
    Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku dnešního utkání. Zatím jsme viděli tři velké šance na straně domácího celku, ale čáslavský brankář Stehno je zatím neprůstřelný.

1

FK Pardubice: Frydrych – Pospíšil, Bederka, Vencl, Kakrda – Záviška, Řezníček, Kudrna, Jeřábek, Fusek – Fikejz.
    Náhradníci: Ptáček – Kopřiva, Kim, Dostálek, Fousek, Petráček.

FK Čáslav: Stehno – Strnad, Karal, Váňa, Výborný – Mlynka, Vacek, Vančura, Tomášek, Bilinkiewicz – Kunášek.
    Náhradníci: Dastych – Martínek, Havránek.

Rozhodčí: Drábek – Fojtík, Starý.

V sobotním dopoledni na hřišti v Srchu u Pardubic sehraje svoji generálku druholigový FK Pardubice proti celku FK Čáslav, který je farmou právě Pardubic.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.