Lille – Lyon 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 1:1 (kon.) | Lens – Rennes 0:1 (kon.)
Lorient – Bastia 2:0 (kon.) | Méty – Évian TG 1:2 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
Sobota 28.02.2015, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (21:56:57)

Červené karty: 0 – 0
    Jean-Daniel Akpa-Akpro vystřelil tři minuty před koncem zápasu Toulouse bod a svůj gól oslavil jako zkušený boxer.

Je dobojováno. Hosté svoje vedení z první půle, kdy se trefil Max-Alain Gradel neudrželi. Takto čilinili až do 88. minuty, kdy Pešić vyhrál míč pro Jean-Daniela Akpa-Akpra, jeho rána k levé tyči Ruffierovy branky, byla talokik přesná, že hostujícího brankáře překvapila. Vzápětí měli domácí další možnost, když se na branku řítil Martin Braithwaite, ale před šestnáctkou zavrávoral a o šanci se připravil. Remíza je vzhledem k průběhu utkání více než zasloužená.

90+5

90+5
    Centrovaný míč si pohlídal Ruffier.

90+4
    Ještě jeden faul a přímý kop pro Toulouse.

90+4
    Domácí poslal dlouhý aut před vápno Saint-Étienne, Clemént poslal míč na Hamoumu, který chtěl vysunout Gradela, ale přihrávka na hráče tmavé pleti byla nepřesná.

90+3
    Před Ruffierem to teď znovu hořelo. Trejo však vysoký míč netrefil a Ruffier pak dokázal míč ze vzduchu stáhnout.

90+2
    Treja zastavil Clément, podle sudího v rozporu s pravidly.

90+2
    Domácí se na chvíli ubránili. Ovšem Hamouma nedokázal přesněji odcentrovat.

90+1
    Max-Alain Gradel vybojoval rohový kop.

90+1
    Nastaveny byly 4 minuty.

90
    Ještě jedna minuta do konce první půle. Toulouse na své polovině zahajuje útočnou akci.

89
    Domácí mají znovu míč na svých koapčkách a div, že se znovu nedostali k ohrožení Ruffiera. Zelení budou mít ještě hodně problémů.
    Jean-Daniel AKPA-AKPRO - 1:1

88
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Tak to je blesk z čistého nebe. Pešić vyhrál hlavičkový souboj s trojicí hostů. Míč přistál na hranici vápna u nabíhajícího JEANA-DANIELA AKPA-AKPRA, který se trefil přesně k levé tyči hostující branky.

87
    Domácí volí taktiku nakopávaných míčů, ale zatím je vepředu pouze osamocený Ben Yedder.

86
    Pas za obranu dostal Martin Braithwaite. Dostal se do vápna i do bezprostřední blízkosti Ruffiera. Ten vyběhl všas. Zmenšil střelecký úhel, Domácí hráč jej pouze nastřelil.