Arnhem – Zwolle 2:1 (kon.) | Alkmaar – Willem II 2:0 (kon.) | Twente – Breda 1:1 (kon.)
Cambuur – Heracles 1:0 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:1 (1:1)
PEC Zwolle
Sobota 28.02.2015, 18:30 • GelreDome (Kapacita: 34 000) • Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:24:17)

Domácí byli v dnešním zápase lepším týmem a tak zcela zaslouženě dnešní zápas vyhrávají. Jako první se však trefili hosté, když se už v 5.minutě trefil Saymak, poté však už hráli pouze domácí. Ve 34.minutě vyrovnal Traoré a v 64.minutě po skvělé individuální akci zajistil výhru svému týmu Pröpper. Domácí si tak připisují další 3 body do tabulky a stále tak pokračuje jejich skvěla forma.

Držení míče: 61% – 39%
    Střely celkem: 22 – 8
    Střely na branku: 5 – 3

90+3

90+2
    Hosté se dopustili útočného faulu a domácí tak nebudou příliš pospíchat z rozehráním.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

89
    Kazajšvili napřáhl z hranice vápna a míč míří jen těsně vedle levé tyče branky.

88
    Domácí střídají. Hřiště opouští Traoré a místo něj nastupuje Djurdjevič.

86
    Hosté byli nyní nuceni přihrát až ke svému brankáři, od kterého začnou další akci.

84
    Hosté se stále snaží vyrovnat výsledek, zatím se jim to však příliš nedaří.
    Olijňukova střela orazítkovala tyč Hahnovy brány

83
    Olijňuk se dostal ve vápně k míči, jeho následná střela na zadní tyč však končí pouze na tyči! Tak to je smůly pro domácí hráče.