Gil Vicente – Boavista 1:1 (kon.) | Nacional – Setúbal 0:0 (odl.) | Benfica – Estoril 6:0 (kon.)
Rio Ave – Braga 0:2 (kon.)
odloženo
CD Nacional
0:0 (-:-)
Vitória FC Setúbal
Sobota 28.02.2015, 17:00 • Estádio da Madeira • Portugalská Primeira Liga

Utkání bylo kvůli husté mlze odloženo. Kdy se dohraje zbylých 78 minut z utkání je v řešení. (18:03:29)

Zatím není jasné kdy a jestli se vůbec bude pokračovat v dnešním utkání.

Oficiální verdikt ještě nepadl, ale zápas by měl být s největší pravděpodobností odložen.

Nehraje se již přes patnáct minut. Brzy by mělo být rozhodnuto, zda-li se bude pokračovat nebo bude dnešní zápas ukončen.

Mlha je velmi hustá a hra stále nepokračuje.

Hráči obou mužstev se zatím zahřívají na trávníku s míčem.

Rozhodčí si k sobě zavolal oba kapitány. Uvidíme, co bude následovat.

12
    Hra je opět přerušena kvůli nepřízni počasí.

12
    Hraje se vyrovnaný fotbal bez velkého množství šancí na obou stranách.

7
    Setúbal měl k dispozici rohový kop, ze kterého ovšem hosté nezahrozili.

7
    Batista si připsal úspěšný zákrok po pokusu Ghazala.

6
    Hra opět pokračuje.

5
    Rozhodčí Hugo přerušil hru kvůli mlze, která se snesla na Estádio da Madeira.

1
    Miguel Hugo zahájil svou píšťalkou dnešní utkání.

1

CD Nacional: Gottardi – Junior, Marçal, Miguel Rodrigues, Ghazal, João Aurélio, Tiago Rodrigues, Gomaa, Luís Aurélio, Matias, João
    Náhradníci: Silva, Sequeira, Fofana, Abreu, Willyan, Wagner

Vitória FC Setúbal: Batista – Advincula, Sene, Kiko, Venâncio, Dani, Tavares, Pedro, Zequinha, Dávila, Jun Suk
    Náhradníci: Raeder, Santos, Yann, Pelkas, Schmidt, Lourenço, Rambé

Rozhodčí: Hugo – Fernandes, Roque.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Hosté jsou v tabulce na patnácté pozici. Za pět výher, čtyři remízy a třináct výher je Setúbal v druhé polovině tabulky. Hostům se letošní sezóna příliš nedaří a určitě by dnes rádi bodovali, aby se odprostili od sestupových příček a byli v poklidném postavení v tabulce.

Poslední tři ligová utkání
    22. kolo Vitória FC Setúbal – FC Penafiel 0:1
    21. kolo SL Benfica – Vitória FC Setúbal 3:0
    20. kolo Vitória FC – Académica Coimbra 0:0

CD Nacional

Domácí Nacional se nachází po dvaadvaceti kolech na deváté pozici, když se mu podařilo vytěžit osmadvacet bodů za osm výher a čtyři remíz. Desetkrát našli domácí svého přemožitele. Nacional je poměrně daleko za pátou příčkou zaručující předkolo Evropské ligy.

22. kolo SC Braga – CD Nacional 3:1
    21. kolo CD Nacional – Estoril Praia 1:0
    20. kolo FC Arouca – CD Nacional 3:3