Rio Ave – Nacional 1:1 (kon.) | Sporting – Penafiel 3:2 (kon.)
Rio Ave FC
1:1 (0:0)
CD Nacional
Pondělí 09.03.2015, 19:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube • Portugalská Primeira Liga

90
    V samém závěru dostává žlutou kartu i domácí Lionn.

90
    Žlutou kartu dostává hostující Christian.

88
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Aurélio, přichází Tinquinho.

86
    Žlutou kartu dostává domácí Rui Correia.

84
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Tarantini, přichází Jebor.

73
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Lopes, přichází Boateng.

66
    Druhou žlutou kartu hostujícího týmu dostává Aurélio.

65
    Tak to byla velká šance pro hosty! Luís Auríélio dostal míč do vápna ale branku netrefil!

63
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Del Valle, přichází Moreira.

61
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Ghazal, přichází Christian.

52
    Nacional právě vstřelil branku!
    Hosté ale přecijen vyrovnávají! Z pravé strany poslal centr do vápna Aurélio, Lucas hlavičkou sklepl míč pro MARCO MATHIASE, který tvrdou ránou překonává Gottardiho!

48
    Nacional mohl bleskově odpovědět! Lucas Joao dostal míč do vápna a pohotově vystřelil. Ederson šel ale na zem a míč vyrazil!

46
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Tak to je výborný vstup domácích do druhého poločasu! Po necelé minutě se prosazuje MARVIN ZEEGELAAR a posíla Rio Ave do vedení!

44
    Další velká příležitost pro domácí! Tarantini našel volného Del Valleho, který vystřelil. Hostující obránce Marcal míč ale vyrazil!

42
    A opět výborný Gottardi, který dokázal vyrazit tvrdou ránu domácího Tarantiniho!

40
    K penaltě se postavil domácí kanonýr Hassan Koka, skvělý Gottardi ale vystihl stranu a míč vyrazil!

39
    Za svůj zákrok v pokutovém území dostává žlutou kartu hostující Zainadine Junior.