NY Islanders – Ottawa 1:2 (kon.) | Washington – Dallas 2:4 (kon.) | Columbus – Edmonton 5:4 (po s.n.)
Minnesota – Anaheim 1:2 (kon.) | Calgary – Toronto 6:3 (kon.) | Philadelphia – Detroit 7:2 (kon.)
Pittsburgh – Boston 0:2 (kon.) | San Jose – Chicago 2:6 (kon.)
Minnesota Wild
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Anaheim Ducks
Sobota 14.03.2015, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

46:40
    Brodziak, Suter ani Coyle nedostali puk za záda Gibsona. Domácí ale budou hrát alespoň přesilovku, na trestnou lavici míří Ryan Kesler – podražení.

38:19
    Je tu přesilová hra Minnesoty. Vyloučen je Clayton Stoner za držení.

34:38
    Kyle Brodziak je vyloučen na dvě minuty za hákování. Anaheim bude hrát přesilovku.

32:19
    Potyčka hostujícího Wisniewského s Niederreiterem končí dvouminutovými tresty pro oba hráče. Hrát se bude 4 na 4.

29:53
    Corey Perry najel do domácího gólmana Dubnyka a je vyloučen! Síly na ledě se vyrovnávají.

28:44
    Bude se vylučovat! Domácích bylo na ledě šest a to se samozřejmě nesmí. Trest odsedí Niederreiter.

17:04
    Druhé vyloučení na straně Anaheimu. Dvě minuty pro Jamese Wisniewského za hrubost.

14:17
    Síly na ledě se vyrovnávají. Matt Dumba podrazil Getzlafa a jde na trestnou lavici.

12:52
    Silfverbergova střela z pravého kruhu skončila v náručí Dubnyka. Již po odpískání se do domácího brankáře natlačil Tomáš Fleischmann a rozhodčí ho za to vykazují na trestnou lavici. Po reklamní přestávce začne přesilová hra Minnesoty.

00:10
    Oba hráči si pět minut posedí na trestné lavici.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 32. Parise (Vanek, Koivu) – 20. Beauchemin (Silfverberg, Kesler), 34. Silfverberg (Despres, Kesler)

Minnesota Wild: Dubnyk (Backström) – Brodin, Suter (A), Dumba, Prosser, Spurgeon, Leopold – Pominville, Granlund, Parise (A) – Stewart, Koivu (C), Niederreiter – Fontaine, Coyle, Vanek – Brodziak, Haula, Bergenheim. Trenér: Mike Yeo
    Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Beauchemin (A), Lindholm, Despres, Fowler, Wisniewski, Stoner – Perry (A), Getzlaf (C), Beleskey – Silfverberg, Kesler, Fleischmann – Palmieri, Rakell, Etem – Sekáč, Thompson, Cogliano. Trenér: Bruce Boudreau

Rozhodčí: Kozari, L'Ecuyer – Cvik, Henderson

Diváci: 19045