Anderlecht – Gent 1:2 (kon.) | Standard – Genk 1:0 (kon.) | Charleroi – Mouscron 2:0 (kon.)
Waregem – Oostende 1:4 (kon.) | Lierse – Kortrijk 0:0 (kon.) | Westerlo – Club Bruggy 1:3 (kon.)
Waasland-Beveren – Lokeren 0:0 (kon.) | Cercle Bruggy – Mechelen 2:3 (kon.)
RSC Anderlecht
1:2 (1:0)
KAA Gent
Neděle 15.03.2015, 14:30 • Stade Constant Vanden Stock (Brussel) • Belgická Jupiler Pro League

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám krásný zbytek odpoledne a u sledování dalších online přenosů na shledanou! (16:39:10)

Statistiky utkání
    Střely na branku – 1:6
    Střely celkem – 6:13
    Rohové kopy – 3:5
    Žluté karty – 1:2
    Domácí dnes v krásném zápase na Gent nestačili.

Hosté z Gentu v dnešním utkání možná trochu překvapivě vítězí na hřišti Anderlechtu, který poráží 2:1 díky obratu ve druhém poločase. V prvním poločase poslal domácí do vedení srbský kanonýr Mitrović, který vstřelil svou 14. branku v letošním ročníku. Ve druhém poločase však přišel velkolepý obrat ze strany hostí, když nejprve v 49. minutě vyrovnal Thomas Foket, aby v 61. minutě vstřelil rozdílovou a zároveň vítěznou branku Benito Raman! Hostům se tak po několika letech opět povedlo porazit Anderlecht a připisují si důležité 3 body. Pro domácí je dnešní výsledek určitě velkým zklamáním.

90+6

90+5
    Běží již pátá nastavená minuta a stál pokračuje!

90+4
    Domácím se čas hodně krátí. N' Sakalův centr vyboxoval Sels mimo pokutové území a Gent šetří čas.

90+3
    Domácí v deseti mužích usazení na polovině Gentu.

90+2
    Hosté naposledy, a především takticky střídají. Odchází Simon, kterého nahrazuje Saief

90+2
    Praet se pokoušel prosadit individuálně, ale byl odzbrojen.

90+1
    Budou se nastavovat 4 minuty!

90
    Na druhé straně další rychlý kontr hostí, který zakončil dnes hodně aktivní Simon hodně nepřesnou střelou nad břevno.

89
    Po zmatku v pokutovém území Gentu se míč odrazil k Nielsenovi, který míč odkopl daleko od branky.

88
    Ofsajd Gentu znamená míč pro domácí.

87
    Hosté se dostali do přečíslení 3 na 1, ale Haylen vše vyřešil fantastickým obranným skluzem.

86
    Simon má také nějaké zdravotní potíže a lékaři jej již odvádějí za postranní čáru.

85
    Brankář domácí Anderlechtu skvěle vyběhl a výtečným skluzem zamezil rodícímu se nebezpečí.