Den Haag – Heracles 1:3 (kon.) | Eindhoven – Groningen 2:1 (kon.) | Heerenveen – Ajax 1:4 (kon.)
Dordrecht – Feyenoord 1:2 (kon.)
PSV Eindhoven
2:1 (1:1)
FC Groningen
Neděle 15.03.2015, 14:30 • Philips Stadion (Kapacita : 35 000) • Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek nedělního odpoledne a někdy příště opět na shledanou. (16:26:08)

Domácí dnes zaslouženě vítězí a připisují si další tři body do tabulky. Hosté byli sice na začátku zápasu lepším týmem, poté ale ve 12.minutě otevřel skóre Wijnaldum. Druhou branku mohl vstřelit ve 27.minutě z pokutového kopu De Jong, Padt však vystihl stranu a pokutový kop chytil. Ve 43.minutě dokázali hosté vyrovnat, když se prosadil Botteghin. Domácí se přeci jenom dostali v 66.minutě opět do vedení, když se prosadil obránce Isimat-Mirin.

Držení míče: 49% – 51%
    Střely celkem: 19 – 11
    Střely na branku: 5 – 3

90+2

90+1
    Depay zkoušel přelobovat z velké dálky brankáře, branku však vysoko přestřeluje.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

89
    De Jong se dostal po rohovém kopu k hlavičce, míč však poslal daleko vedle levé tyče.

87
    Depay dostal od Mahera skvělou přihrávku do úniku, Depay však stál v momentě přihrávky v ofsajdu.

85
    Hosté střídají. Hřiště opouští Kieftenbeld a místo něj nastupuje Islamovic.

83
    Centr Guardada z levé strany míří pouze do rukavic Padta.

82
    Domácí střídají. Hřiště opouští Hendrix a místo něj nastupuje Maher.

80
    Domácí nyní rozehrávali rohový kop, Depay však poslal míč přímo na hlavu jednoho z obránců a ten míč hlavičkuje pryč z vápna.

79
    Antonia se dostal do úniku, zastavil ho však pískot rozhodčího, neboť byl přistižen v ofsajdu.

78
    Hosté střídají. Hřiště opouští van der Velden a místo něj nastupuje Bacuna.

78
    De Jong se dostal po rohovém kopu do velké šance, míč však poslal těsně nad břevno.