New Jersey – Pittsburgh 2:0 (kon.) | Carolina – Ottawa 1:2 (po pr.) | Boston – Buffalo 1:2 (0:1 po s.n.)
Florida – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – Minnesota 2:3 (po pr.) | Winnipeg – San Jose 5:2 (kon.)
Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.) | Calgary – St. Louis 0:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 4:1 (kon.)

Vancouver právě vstřelil branku!
    RADIM VRBATA uzavírá tento zápas gólem to prázdné branky. Je to ocenění pro českého hráče za dobrý výkon, který v utkání podal. Asistence: Shawn Matthias.

59:20
    Zápas se v klidu dohrává.

59:01
    Hosté bez brankáře. zkouší to v šesti.

58:30
    Hosté mají kotouč na svých holích, ovšem do útočného pásma se dostat nemohou.

57:12
    Chris VandeValde minul branku Vanvouveru.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

55:55
    Chris Higgins také neuspěl, zvolil stejné zakončení jako český hráč.

55:10
    Radom Vrbata to zkoušel zápěstím, trefil jen beton pozorného brankáře Masona.

54:19
    Luke Schenn na trestné lavici, dvě minuty za krosček. Přesilovka pro domácí.

54:00
    Třetí třetina se blíží ke svému konci, hostující tým nějaké šance dokáže si vytvořit, ovšem využít je, to už dělá problém Flyers.

53:04

52:10
    Mart Streit to nemyslel vůbec špatně, ale jeho střelu zblokoval Burrows.

51:19
    Mart Streit a jeho střela znamená přerušení hry po patnácti vteřinách.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 35. Edler (Richardson, Dorsett), 47. Burrows (Daniel Sedin, Henrik Sedin), 48. Burrows (Daniel Sedin, Sbisa), 60. Vrbata (Matthias) – 31. Raffl (Giroux, Simmonds)

Vancouver Canucks: Läck (Eriksson) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis, Bieksa, Sbisa – Kassian, Sedin H., Sedin D. – Vrbata, Bonino, Matthias – Burrows, Richardson, Higgins – Hansen, Horvat, Dorsett
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Schultz, MacDonald, Grossman, Schenn, Colaiacovo – Voráček, Giroux, Schenn – Simmonds, Couturier, Read – Rinaldo, Raffl, White – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde

Rozhodčí: Pochmara, Pollock – Cormier, Murchison

Diváci: 18 870