Kometa Brno – Třinec 5:4 (po pr.) | Hr. Králové – Pardubice 1:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 6:5 (2:1 po s.n.)
Zlín – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Berani Zlín
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Středa 18.03.2015, 17:45 • PSG Aréna, Zlín • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

Zápas je za námi, Vítkovicím se sice podařilo v závěru srovnat, domácí ale rozhodli na začátku prodloužení v přesilovce. To je dnes ode mne vše, další zápas série se hraje v pátek. Děkuji za pozornost. (20:44:07)

60:48
    Zlín právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto, domácí hned v první minutě prodloužení využívají přesilovou hru a získávají první bod v sérii! JAKUB JENÁČEK vystřelil od modré čáry a za pomocí tyčky dostal puk za záda Kardinála. Hostující fanoušci sice řvou "Hanba rozhodčím", výsledek to už ale nezmění. Asistence: Filip Chytil.

60:14
    Hosté jdou hned z kraje prodloužení do tří, za podražení je vyloučen Baláž (VIT).

60:01

Třetí třetina přinesla vyrovnání v 59. minutě, kdy se trefil Baláž. Za moment začne desetiminutové prodloužení.

60:00

58:49
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté se ještě nedostali k power play, ale i tak srovnávají! Gřesíkovu střelu vyrazil Šimonů jen před sebe, kde stál pohotový JOZEF BALÁŽ. Asistence: David Gřesík, Ondřej Stareček.

57:51
    Únik domácího křídla z pravé strany končí zásahem Kardinála.

57:28
    Domácí obránce si lehl do střely, a úspěšně puk zblokoval.

56:56
    Hosté mají buly v útočné třetině, berou si na to oddechový čas.

55:46
    Nešťastná srážka Sedláka a hostujícího hráče ve střední třetině končí vyloučením. Za faul kolenem je vyloučen Marek (ZLN), který ale u incidentu vůbec nebyl.

55:16
    Brána sice nyní byla celkem dost vychýlena ze svého postavení, sudí si však ničeho nevšiml a hra plyne dál, Šimonů si nakonec bránu do kolíků nasadil sám.

54:04
    Gólman Zlína nyní myslel, že má puk pod kontrolou, ten se ale pohyboval vedle něj.

53:13
    Šimonů drží stále těsné vedení 1:0 pro svůj tým, když nyní předvedl několik skvělých zákroků. Nejprve puk vyrazil lapačkou, poté se roztáhl po brankové čáře.

52:04
    Ostravský nápor k ničemu nevede, Šimonů si jen připisuje další zásah.

50:28
    Chytil hledal před brankou Dvořáčka, přes hůl soupeře se ale puk k druhému jmenovanému nedostal.

49:06
    Dřímal se pustil do své jízdy, která byla povedená, akorát jedna klička navíc ho stála parádní pozici pro střelu a také puk.

48:29
    Dělovka Ficka je ve výstroji domácího gólmana.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 11. Václavek (Pröschl), 61. Jenáček (Chytil) – 59. Baláž (Gřesík, Stareček)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Gába, Dřímal, Janošek, Hamrlík, Kowalczyk, Klauda, Omelka, Jenáček (C), Marek – Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Nesrsta, Dvořáček, Chytil, Václavek.
    HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Juránek) – Kaláb, Malík, Bílý, Ficek, Kučera, Stareček, Šulák – Richtár, Fridrich, Žemba, Konečný, Vondál, Cháňa, Pastor, Baláž, Vícha, Urban, Gřešík, Sojka, Toman.

Rozhodčí: Obadal – Šiška, Goňa