Detroit – Tampa 4:0 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:3 (po pr.) | Carolina – New Jersey 3:1 (kon.)
Montreal – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Columbus 2:4 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 4:1 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – Dallas 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Washington 2:5 (kon.)
Ottawa – Florida 2:4 (kon.) | NY Islanders – Detroit 5:4 (kon.) | Carolina – Boston 1:2 (po pr.)

Jaromír Jágr (FLA) 0+1, 4 střely, čas na ledě 17:49
    Tomáš Kopecký (FLA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:18 (04:02:45)

Hvězdy utkání

1. Max Pacioretty (MTL) 1+0
    2. Aleksander Barkov (FLA) 2+0
    3. Lars Eller (MTL) 1+0

Dnešní zápas je minulostí, zvítězit nakonec dokázali domácí. Ti v prodloužení nádherným způsobem využili přesilovou hru, když dokázal puk dostat za Luonga Max Pacioretty. Dnešní zápas končí výsledkem 3:2 po prodloužení a domácí se posouvají na první příčku Východní konference.

MAX PACIORETTY - 3:2

62:59
    Montreal právě vstřelil branku!
    Tak to zahráli domácí parádně! P.K. Subban posunul kotouč na pravou stranu k Davidu Desharnaisovi, který se s tím nemazal a nahrál přímo křížem skrz brankoviště na MAXE PACIORETTYHO, který dokázal výborně doklepnout kotouč za bezmocného Luonga! Asistence: David Desharnais a P.K. Subban.

62:52
    Vincent Trocheck (FLA) je vyloučen za hru vysokou holí.

62:19
    Price opustil branku, protože domácí mají signalizovanou výhodu.

61:55
    Hosté už byli doslova zamčení před vlastní brankou, ale nakonec dokázali zblokovat jednu střelu a osvobozují se.

61:14
    Domácí jsou zatím v prodloužení mnohem aktivnější, ale tato Galagherova střela neměla mnoho šancí na úspěch.

60:16
    Po chybě domácích za vlastní brankou střílel z mezikruží Campbell, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

60:05
    Rozeběhlo se prodloužení a jako první šli do útoku domácí. Těm je ovšem odpískán ofsajd.

60:01

Šedesát minut na rozhodnutí nestačilo a dočkáme se prodloužení a případně i samostatných nájezdů.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Price se za vlastní brankou střetl se Subbanem a zůstával otřesený ležet na ledě! Domácí můžou být rádi, že se Panthers nedostali ke kotouči a že rozhodčí přerušil hru.

59:27
    Hosté z Floridy poslali na led skutečně to nejlepší, co mají. Jágrova formace je na ledě.

59:09
    Barkov se hnal do další útočné akce, ale byl zastavený důrazným bodyčekem.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 18. Eller (Petry, Beaulieu), 35. Galchenyuk (Plekanec, Markov), 63. Pacioretty (Desharnais, Subban) – 27. Barkov (Huberdeau, Jágr), 34. Barkov (Huberdeau, Kulikov)

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Markov, Petry, Jemelin, Pateryn, Beaulieu – Parenteau, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Flynn, Eller, De La Rose – Weise, T. Mitchell, Prust
    Florida Panthers: Luongo (Elis) – Ekblad, Campbell, Gudbranson, W. Mitchell, Petrovic, Kulikov – Jágr, Barkov, Huberdeau – Hayes, Trocheck, Pirri – Boyes, Bolland, Jokinen – Kopecký, MacKenzie, Upshall

Rozhodčí: Pochmara, O'Rourke – Nansen, Pancich